Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Tübitak Liselerarası Bilim Olimpiyatları

Konu, 'Eğitim İlanları, Özel Ders, Yarışmalar' kısmında emrahsahan tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. emrahsahan

emrahsahan Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Bir öğrenci bilim olimpiyatları sınavına girmek istiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ne tür bir program izlemeliyim? Hangi konuları anlatmalıyım? Çok üst düzey öğrenci değil ama katılmak istiyor. Ben sorulara şöyle bi baktım : ) Bakılacak gibi değil :)

2. ismailt

ismailt Süper Üye Süper Üye

Lise mi ortaokul mu?

3. emrahsahan

Lise hocam.

4. ismailt

Hocam egzersiz acabilirsin haftalik 6 saat.Once matematik calistirirsin 50 sorunun 35i matematik 15i de algortima ve c programlama.Ben ögrencilere önce matematik konularini anlatiyorum zaten 9 ve 10. Siniflar zorlaniyor 11ler ise matematik konularini okulda islemis olmalari sayesinde halledebiliyor genelde. c programlama sorulari ise gozunu korkutmasin zaten cozumleri mevcut mantigi anlayinca gerisi geliyor.Egzersiz acabilirsin, milli egitim geri cevirirse bilmedigi icin korkusundan cevirir bizim ilde sorun yok sadece egzersiz planini duzgun yapip resmi tatil gunlerine egzersiz koyma yeter.Ayrica bilim olimpiyati oldugu icin 1 ogrenci bile yeter egzerisiz acmak icin.Idare sana bir egzersiz defteri verecek konulari ve yoklamayi ona işleyeceksin.Eger btr gorevi aliyorsan hafta icine egzersiz yapmis gosterdiginde milli egitimdeki ucret onay sefi odemeyi onaylamayabilir bizimki onaylamiyor ben de hafta sonu yapiyor gosteriyorum.

5. emrahsahan

Tamam hocam teşekkür ederim bir de sınav nerede yapılıyor?

6. nese1982

nese1982 Hiperaktif Üye Hiperaktif

merhaba duyuru metnine nerden ulaşabiliirm acaba

7. ismailt

Rica ederim.Sınavlar belli illerde yapiliyor.Benim ilimde yapılıyor.Sanırım başvuran ögrenci sayısına göre değişebiliyor.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal