Tübitak Proje Yürütücü Egzersizi

Kodla Büyü

es-er

Site Gezgini
Arkadaşlar malum bu seneki Tübitak 4006 fuarı için başvurular açıldı. Ben de proje yürütücüsü olacağım. Egzersizi bu haftadan itibaren başlatıp bu ayki ek ders ücretinde alabilir miyim yoksa başvuru onaylandıktan sonra mı alabilirim? Yasal bir dayanak var gerektiğinde gösterebileceğim. Teşekkürler şimdiden.

hocam başvurunu yap evraklarını( dilekçe,plan,katılımcı listesi) ayarla idareye ver ilçeye yollasınlar. onay gelirse egzersize başlarsın. başvuru kabul edildiği zaman egzersizi kabul ederiz de diyebilirler bu konu muallak o zaman yapacak bişey yok. tübitak onaylanınca başvurursun.

hocam başvurunu yap evraklarını( dilekçe,plan,katılımcı listesi) ayarla idareye ver ilçeye yollasınlar. onay gelirse egzersize başlarsın. başvuru kabul edildiği zaman egzersizi kabul ederiz de diyebilirler bu konu muallak o zaman yapacak bişey yok. tübitak onaylanınca başvurursun.
Yazdığınız evraklar sizde var mı ya da nereden bulabilirim hocam

Hocam geçen hafta 4006 bilgilendime toplantısı yapıldı bizim ilçede. İl şube müdürü başvurunuz onaylanmadan başlamayın egzersize dedi. Bu konuda MEB in genelgesi var dedi. Numarasını söyledi ama hatırlamıyorum. Ek derslerle ilgili yonerge. Daha yeni yayınlanmış

Hocam geçen hafta 4006 bilgilendime toplantısı yapıldı bizim ilçede. İl şube müdürü başvurunuz onaylanmadan başlamayın egzersize dedi. Bu konuda MEB in genelgesi var dedi. Numarasını söyledi ama hatırlamıyorum. Ek derslerle ilgili yonerge. Daha yeni yayınlanmış
Yönetmeliği okudum hocam kesinlikle öyle bir ibare yok.

hocam biz tübitak onaylanmasa dahi dersleri yapacağız. haketmediğimiz parayı almıcaz sonuçta. kabul edilmezse egzersizi sonlandırabiliriz.bende herhangi bir yazı görmedim bu konuda.

biz 4 yıldır tübitak yapıyoruz. her zaman tübitak onaylanınca başvururduk egzersize ilk kez bu sefer dönem başında başvuru yapmamızı söyledi okul idaresi. siz başvurun kabul edip etmemek komisyonun kararı dedi ve kabul edildi. kabul yazısında yaklaşık 10 kişinin imzası vardı hocam.

hocam biz tübitak onaylanmasa dahi dersleri yapacağız. haketmediğimiz parayı almıcaz sonuçta. kabul edilmezse egzersizi sonlandırabiliriz.bende herhangi bir yazı görmedim bu konuda.
Şube müdürü bununla ilgili yönetmelikte ibare var demedi zaten hocam. Ek ders konusunda daha hasas bakanlık dedi. Siz onaylatin onaylayanlar düşünsün

Geri