TÜBİTAK PROJELERİ

Kodla Büyü
aşağıdaki yazıya göre proje dosyası denilen şey nedir örnek varmı e-posta alanlar bana da gönderebilirmi bilsisco@hotmail.com
------------
9. Uluslararası Robot Yarışmasının Serbest Kategorisi Şartnamesinde; “Tüm yarışmacılar proje dosyalarını ayrıca imzalı ve onaylı olarak 15 Nisan 2015 tarihine kadar posta ya da elden Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.” ifadesi yer almaktadır.

Buna göre; Serbest Kategorisinde yarışmaya katılacak yarışmacıların proje dosyalarını 26 Nisan 2015 tarihine kadar Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne göndermeleri, söz konusu dosyaları gönderemeyen yarışmacılar yarışma kayıt gününde (12 Mayıs 2015 tarihinde) Organizasyon Yürütme Kuruluna teslim etmeleri gerekmektedir.

Sayın hocalarım ngunaslancan hocamızın bahsettiği proje dökümanları elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

hocam biz geçen yıl yaptık projede falan paylaşılacak bir döküman yok. örnek projelere bakıp proje raporunu ona göre hazırlayın.
ben proje yürütücüsüydüm. proje hazırlayan her öğretmene bir matbu form verdim doldurdular. sonra toplayıp proje sonuç raporunu oluşturdum. bu kadar.

AKADEMİA' Alıntı:
Sayın hocalarım ngunaslancan hocamızın bahsettiği proje dökümanları elinde olan varsa paylaşabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.
Bende var da hocamızın izni olursa paylaşırım. Kendisi direk buradan paylaşmamış çünkü.

Re: Ynt: TÜBİTAK PROJELERİ

yesimk06' Alıntı:
Bende var da hocamızın izni olursa paylaşırım. Kendisi direk buradan paylaşmamış çünkü.

Sayın hocam dökümanların sahibinden istiyoruz ama msjlar ulaşmıyor sanırım. Siz paylaşsanız...

shz' Alıntı:
hocam biz geçen yıl yaptık projede falan paylaşılacak bir döküman yok. örnek projelere bakıp proje raporunu ona göre hazırlayın.
ben proje yürütücüsüydüm. proje hazırlayan her öğretmene bir matbu form verdim doldurdular. sonra toplayıp proje sonuç raporunu oluşturdum. bu kadar.
Hocam size proje yürütücüsü olarak bir sorum olacak. Proje yürütücü olarak size ek ders yazıldı mı?

Elinde örnek bizim ders ile ilgili proje olan varsa paylaşa bilir mi arkadaşlar ? Yada nasıl bişi yapabiliriz fikri olan varmı

hocam belirttiğiniz maile ileti gönderdim. Dökümanlarınızdan yararlanmak isterim gönderirseniz. Saygılarımla.

Proje yurutucusu olarak ek ders alamadım ben, 1 proje yazıp egzersiz acabilmistim...

Proje için bir stand kuruyor ve sergileme yapılıyor. Proje yönergesinde anlatılmış zaten...

Eğer proje yöneticisi iseniz;
Öğretmenlere bilgi verin, örnek projeleri göstermeniz motive ediyor. Bu yarışma degil-fuar bunu da belirtin.
Öğrencilerde proje gelince öğrencileri toplayın ve gerekli açıklamaları yapın.
Maliyetleri, alınacak malzemeleri belirleyin. Yonergede belirtilen şekilde fatura alın.
Her proje için matbu form oluşturun. Proje adi-türü-amacı-yöntem teknik-sonuc-proje öğretmen öğrenci bilgileri (ad soyad-tc-öğretmen için telefon) ben bilgisayar ortamında istemiştim. Giriş yaparken kopyala yapıştır yaptım.
Bu yıl degisiklik var mı bilmiyorum ama proje öğrencisine öğle yemeği vermistik bunuda harcama kalemi olmuştu.

Şurada egzersiz planı-dilekçesi ve yukarda bahsettiğim form mevcut... meb-projeleri-uygulamalari-seminerler-haberler-f85/tubitak-4006-bilim-fuari-ekders-t140083.html

Diğer arkadaşlar ne merak ediyor sorulursa burdan yardimci olan çıkacaktır. ..

Geri