Tübitak yatan ödenekle ilgili

Kodla Büyü

main

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar bu sene ilk defa yürütücü oldum. Daha önce tübitak fuarına da katılmadım. Bu gün ödenek hesabımıza yattı. Bu parayı nasıl kullanıcaz. Proje yapan her öğretmenlere bölüştürüp herkes kendi malzemesini mi alıyor. Yoksa tüm malzemeleri yürütücü mü alıp faturalandırıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Ikiside olur hocam.Ister kendileri formata gore fatura getirsin . Istersen toptan sen al farketmez.

Bizim de sisteme girdigimiz iban numarasi yanlis oldugu icin para yok. Şimdi ne yapmaliyiz? Acaba iban noyu telefon ile mi bildirelim. Fikri olan var mi?

Merhaba arkadaşlar bu sene ilk defa yürütücü oldum. Daha önce tübitak fuarına da katılmadım. Bu gün ödenek hesabımıza yattı. Bu parayı nasıl kullanıcaz. Proje yapan her öğretmenlere bölüştürüp herkes kendi malzemesini mi alıyor. Yoksa tüm malzemeleri yürütücü mü alıp faturalandırıyor. Yardımcı olursanız sevinirim
İmzaladığınız sözleşmeyi okuyun hocam, orada yazıyor harcama şekli. İster siz harcayın ister danışman öğretmen; önemli olan faturada ne yazdığı. Fatura sizin adınıza ve proje numaranız ile birlikte Tübitak 4006 Bilim Fuarı ibaresi olması gerekir.

Geri