Tüm Python Notlarımı Toparladım.

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Dönem başından bu yana öğrencilerle derste işlediğim tüm python notlarını toparladım. Her hafta yeni şeylerle karşılaştığım için notlara tekrar göz atıp yanlışları düzeltme, gereksizleri atma gibi işlemleri düzenli olarak yaptım. Son olarak ortaya bu notlar çıktı. Ancak sene sonuna kadar not düzenlemeye devam edeceğim. Muhtemelen sene sonu daha iyi notlarla karşınıza çıkarım.
https://drive.google.com/open?id=1deEo1AFSrAjaocdXSVqE1oeLgnOlMO0Q

Son düzenleme:
hocam tekrar indir ben de hata vermedi
yeniden yükledim

Emeğinize sağlık hocam.
Sene sonunda benzer çalışma yapmış arkadaşlar notları birleştirip konu bütünlüğü olan bir pdf hazırlarsa sonraki yıllarda çok faydası olacaktır.

teşekkürler hocam güzel bir çalışma olmuş.Sene sonuna kadar güzel bir çalışma ortaya çıkacak sanırım :)

Klavyeden 16 haneli banka kredi kartı numarasını giren kişiye kartının son dört numarasını ekrana yazarak “…. nolu karta işlem yaptınız” mesajı veren programı tasarlayınız.

Twitter’dan bir mesaj göndermek isteyen kişi mesajının twiter’ın belirlediği 280 karakteri geçmesi durumunda ekrana “280 karakteri geçtiniz.” diye yazan geçmediyse ekrana “ mesajınız gönderildi” diye mesaj veren programı tasarlaynz. acil cewaplayabilir msnız arkadaşlar size zahmet

Klavyeden 16 haneli banka kredi kartı numarasını giren kişiye kartının son dört numarasını ekrana yazarak “…. nolu karta işlem yaptınız” mesajı veren programı tasarlayınız.

Twitter’dan bir mesaj göndermek isteyen kişi mesajının twiter’ın belirlediği 280 karakteri geçmesi durumunda ekrana “280 karakteri geçtiniz.” diye yazan geçmediyse ekrana “ mesajınız gönderildi” diye mesaj veren programı tasarlaynz. acil cewaplayabilir msnız arkadaşlar size zahmet
siz ne yapacaksın 16 haneli kredi kartı numarası programını bakalım;? sayın 1 adet mesajı olan yabancı kişi? Bunlar tehlikeli şeyler..

Geri