Tüm sistemlere uyumlu PSD önizleme (win7,vista,xp)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Tüm sistemlere uyumlu PSD önizleme

win 7 ,vista ve xp sorunsuz çalışır. Yabancı bir sitede bulduğum bu eklenti bilgisayarınızdaki PSD dosyarınızı photoshopu açmadan önizleyebiliyor. Eklentiyi kurun sistemi kapatıp açın bukadar. Yararlı olması dileğiyle...

Resmi sitesi:
http://mysticcoder.net/MysticThumbs/

NOT: İki tane setup dosyası vardır işletim sisteminize hangisi uyumluysa onu kurun x86 olan 32 bit işletim sistemleri içindir. x64 ise 64 bit işletim sistemleri içindir.

Ekli dosyalar

• psd önizleme.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 8,938
peki eps.leri de görebiliyor muyuz bununla,ona da çok ihtiyacım var nero7.de varmış diyorlar doğru mudur?

gandalf' Alıntı:
peki eps.leri de görebiliyor muyuz bununla,ona da çok ihtiyacım var nero7.de varmış diyorlar doğru mudur?
Yok hocam şimdilik eps desteği yok.
Nero 7 nin böyle bir özelliğimi varmış duymamıştım. :)

hocam adobe CS4 serisi ile gelen Bride kullanmanızı tavsiye ederim. Ek bir programa gerek kalmadan tüm adobe dokümanlarını ön izleme yapabiliyorsunuz.

serhatdemir' Alıntı:
hocam adobe CS4 serisi ile gelen Bride kullanmanızı tavsiye ederim. Ek bir programa gerek kalmadan tüm adobe dokümanlarını ön izleme yapabiliyorsunuz.
Öylede dostum, bu eklenti windows gezgininde önizleme yaptığı için çok kullanışlı oluyor. :)

hasari' Alıntı:
gandalf' Alıntı:
Bana da bi bilgisayarcı arkadaşım söyledi,varsa eğer güzel olur,bana verecek programı,inceliyim,haber veririm. :)

gandalf' Alıntı:
hasari' Alıntı:
gandalf' Alıntı:
Bana da bi bilgisayarcı arkadaşım söyledi,varsa eğer güzel olur,bana verecek programı,inceliyim,haber veririm. :)
Olduğunu sanmıyorum Nero PhotoSnap Viewer programından bahsetmiştir ama buda eps'leri görüntülemez. :)

Geri