Tüm uygulamalar aynı programla açılıyor.. Yardım

Kodla Büyü
Lnk fix miydi neydi böyle fix ile biten programcıkların olduğu bi site vardı 1-2 kb lik programcıkla sorunu çözmüştü bikaç yıl evvel. Herşey adobe reader ile açılıyor gibi bişi yazmıştım google a bulmuştum siteyi

Bi hocamızın başına gelmişti bana getirdi çok uğraştım en son formatsız çözümüm kullanıcı hesaplarından yeni kullanıcı ekleyip eski kullanıcıyı silmekle olmuştu. Umarım işinize yarar.

sawash' Alıntı:
Her zamanki gibi kendi soruma kendi cevabımı vereyim :) (Forum boşgezenlerin siyasaet meydanına dönüştü nede olsa)

Dosyayı indirip çalıştırdığınızda registry ayarlarını default yapıyor, böylece sorun ortadan kalkıyor.
SÜPER HEMEN ÇÖZÜLDÜ SORUN :)

sawash' Alıntı:
Her zamanki gibi kendi soruma kendi cevabımı vereyim :) (Forum boşgezenlerin siyasaet meydanına dönüştü nede olsa)

Dosyayı indirip çalıştırdığınızda registry ayarlarını default yapıyor, böylece sorun ortadan kalkıyor.
teşekkürler hocam.

Bende de işe yaradı çok teşekkür ediyorum. (Yeniden başlattıktan sonra eski kısayol görünümleri geri geliyor.)

Geri