tüm verilerim silindi(bootable recovery programı arıyorum)

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar verilerim silindi. clonizella deniyordum. enter tuşuna basmamı bekler diye düşündüm ama öyle olmadı.

Neyse
şu an usb den bootable olarak başlatılan veri kurtarma programı arıyorum.

Merhaba hocam bu işletim sistemini daha önce paylaşmıştım ama forumdan silinmiş şuradan indirebilirsin.

Bununla bilgisayarı boot et ardından masastü programlarından PartitionWizardHome programını çalıştır sonra program menüsünde wizard>partition recover wizard buradaki yönlendirme ile verilerini %100 kurtarabilirsin sakın diğer programlarla HDD verileri bozma. Hem kurtarman çok kısa sürer hemde verileri %100 kurtarabilirsin.

NOT: İhtiyaç duymayacaksın ama içerisinde Recuvada var.

geçmiş olsun. disk internal partition var. onunla da kurtarabilirsiniz ama farklı bir pc ye takmanız lazım hdd nizi. bu program bootable değil.

Merhaba hocam bu işletim sistemini daha önce paylaşmıştım ama forumdan silinmiş şuradan indirebilirsin.

Bununla bilgisayarı boot et ardından masastü programlarından PartitionWizardHome programını çalıştır sonra program menüsünde wizard>partition recover wizard buradaki yönlendirme ile verilerini %100 kurtarabilirsin sakın diğer programlarla HDD verileri bozma. Hem kurtarman çok kısa sürer hemde verileri %100 kurtarabilirsin.

NOT: İhtiyaç duymayacaksın ama içerisinde Recuvada var.

not alalım kullanırız ilerde teşekkürler hocam

Geri