Türk.Net Limitsiz kotasız internet davet kodu

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Abone olurken bu kodu verirseniz bir ay siz bir ay da bana ücretsiz olacak internet + 1000 dak ev telefonu
KTL10RF16LRR

İki aydır vdsl kullanıyorum sorun yok gayet iyi yaşadığım yerde.
Ancak abone olmadan Türk.net sitesinden ne hız alırım bölümünden adresinizi sorgulayın bazı apartmanlarda kutu olmadığından internet hizmeti verilemiyormuş abonelik başlarsa da fatura geliyormuş tıpkı ttkomdaki gibi.

Ücretli olan ay kaç gayme ödeme olacak?
Varsa başka şartlar neler?

Millet bebişine niloya seyrettirmek için ne hallere düştü bre;))

Eğer İSS değiştirip Türk nete geçmeyi düşünüyorsanız benim gibi başlangıçta kararsız kalmışsınızdır hocam. Ben geçmeye karar verdim umarım pişman olmam diyerek geçiş yaptım Türk.nete ve şu an geçtiğim için o kadar rahatım ki. Türktelekom un alt yapısını kullanıyor evet ama sunduğu hizmette şuana kadar bir sorun yaşamadım. Fİyat olarak Türk telekom fiyatlarına göre oldukça makul ve daha hızlı kotasız internet sunuyor. Bunu nasıl ucuz sağlıyor diye sorarsanız müşteri temsilcisi ve çalışanlarını sınırlı sayıda tutuyor bu sayede fiyatı daha uygun yapabiliyor.

Bende burada bir arkadaşımın davet kodunu kullanarak geçiş yaptım.
Sorduğunuz soruya cevap verecek olursam şöyle ki
(geçiş yaptığım ay) + (takip eden ikinci ay) faturasını tek fatura olarak zamanında ödedim. Diğer üçüncü ay ise arkadaşını getir kampanyasından yararlandığım için fatura çıkmadı.

Eğer sizde davet kodu kullanarak geçiş yapmak isterseniz buyurun beklerim: XGF32ON19ROF

Geri