TÜRK TELEKOM MSJ AŞIMI DİYE 400 LİRA FAZLA FATUURA

Kodla Büyü

ALP_ACELYA

Aktif Üye
ARKADAŞLAR EŞİM KANDİLDE Bİ ÇOK KİŞİYE MSJ GÖNDERMİŞ. FATURASI GELMESİ GEREKENDEN 400 LİRA FAZLA GELDİ. MSJ HAKKINI AŞMIŞ. MSJ AŞIMI OLDUĞUNA DAİR HİÇ BİR UYARI GELMEDİ. Bİ YERE BAŞVURMAM GEREKİYOR MU? NE YAPABİLİRİM? :(

Müşteri hizmetlerini ara durumu bildir ama genelde faturaya yansıttıklarını düşürmüyorlar.

müşteri hizmetlerini aradığınızda mağduriyetim giderilmez ise hattımı kapatacağım de belki ikna olurlar

Re: Ynt: TÜRK TELEKOM MSJ AŞIMI DİYE 400 LİRA FAZLA FATUURA

Türk telekom bu iade çok sıkıntı.
(Benim k.k hesabımdan " benim ve eşimin" iki telefona 2 ay çifte ödeme olmuş.
Özetle;Benim kredi kartım otomatik ödemiş.Birde kendileri otomatik kesmişler)
İkna etmesi 1 ay sürdü.Bu arada 2. yide kestiler.
Sonra otomatik kesmeyi iptal ettiler;
2 ay fatura göndermeyeceğiz dediler. AMA;
1 ay sonra yine fatura geldi ve benim kk otomatik ödemeye devam etti.
Tekrar tekrar aradım.Ama bunların çağrı merkezinde, geri ödeme yetkisi üst yetkililerdeymiş.
Dön dolaş ulaşamadım bu üst yetkililerden birine.
2 telefonuma ait 2 aylık fatura, toplam 70 tl- şimdiki para ile 120tl civarı zararım oldu.
Yani, ariada-avea da-telekom da ofsayta düşmeyecen.Hemen gol oluyor.
Sizin durum çok daha zor.
Başarılar.

Hocam 2010 yılında okuldan arkadaşım aynı şeyi yaşadı. 1000 dakika sınırsız 35 tl tarifesi vardı, bu arkadaş limit dolunca yüksek fiyatlandırma olduğunu bilmeden 1000 dakika daha konuşurum 70 öderim diye düşünmüş ve nişanlısı ile konuşmaya devam etmiş. Fatura geldi 700 tl. Ama dakikanız sona erdi mesajı gelmemiş arkadaşa, bu da bana dakikamı bildiren mesaj gelmedi o yüzden dakikamı bitirdiğimden haberim olmadı diye dilekçe yazdı, o ay hiç fatura ücreti almadılar arkadaştan. Eğer size de gerçekten sms hakkınız bitti mesajı gelmedi ise dilekçe ile başvurun mutlaka.

0nursah' Alıntı:
Hocam 2010 yılında okuldan arkadaşım aynı şeyi yaşadı. 1000 dakika sınırsız 35 tl tarifesi vardı, bu arkadaş limit dolunca yüksek fiyatlandırma olduğunu bilmeden 1000 dakika daha konuşurum 70 öderim diye düşünmüş ve nişanlısı ile konuşmaya devam etmiş. Fatura geldi 700 tl. Ama dakikanız sona erdi mesajı gelmemiş arkadaşa, bu da bana dakikamı bildiren mesaj gelmedi o yüzden dakikamı bitirdiğimden haberim olmadı diye dilekçe yazdı, o ay hiç fatura ücreti almadılar arkadaştan. Eğer size de gerçekten sms hakkınız bitti mesajı gelmedi ise dilekçe ile başvurun mutlaka.

:+1: :+1: öyle bir msj gelmedi hocam. Teşekkür ederimmm. İnşallah bu yöntem işe yarar.

Geri