Türk Telekom'dan 2 yıl ücretsiz internet

Kodla Büyü

*Vendetta*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Türk Telekom’dan 175’inci yılında bedava internet kampanyası geldi.

Türk Telekom Grubu CEO'su Rami Aslan, evlerinde internet olmayanları ücretsiz internetle buluşturacaklarını müjdeledi ve ekledi: Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese 2 yıl süreyle interneti ücretsiz sunuyoruz. Türkiye'nin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak önemli bir projenin müjdesini verdi: “İlklerin şirketi olarak bugün bir ilki daha Türkiye’nin hizmetine sunuyoruz. Evlerinde internet bulunmayan tüm vatandaşlarımızı ücretsiz internetle buluşturuyoruz. Bugüne kadar evine internet bağlatmamış herkese iki yıl boyunca interneti ücretsiz sunuyoruz. 4 GB kotalı 4 Mbps hızındaki ücretsiz internet bağlantısıyla bu dijital uçurumu aşmak ve Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.”

Kaynak

dün müracaat ettim herşey dahil 10 tl 38 kuruş dediler. Altyapınızı bi kontrol edelim dediler baba. altımıza bir baktılar ki fiber var. sen bu hizmeti bu şartlarda alamazsın bye dediler.
bu kampanya kime dedim evine internet girmemiş bbizden modem almamış gariban vatandaşa dediler. hiç bir cayma bedeli yok. ama 4 gb yetmiyor bana dersen aylık 31 tl artı 6,5 yalın ek artı 48 bağlantı 8 tl devre hazırlama vs hepsini geçiriyoruz faturanıza dediler.

mse' Alıntı:
dün müracaat ettim herşey dahil 10 tl 38 kuruş dediler. Altyapınızı bi kontrol edelim dediler baba. altımıza bir baktılar ki fiber var. sen bu hizmeti bu şartlarda alamazsın bye dediler.
bu kampanya kime dedim evine internet girmemiş bbizden modem almamış gariban vatandaşa dediler. hiç bir cayma bedeli yok. ama 4 gb yetmiyor bana dersen aylık 31 tl artı 6,5 yalın ek artı 48 bağlantı 8 tl devre hazırlama vs hepsini geçiriyoruz faturanıza dediler.
hocam dediğiniz ekleri ödeyince sınırsızmı oluyormuş

tomreader2010' Alıntı:
mse' Alıntı:
hocam dediğiniz ekleri ödeyince sınırsızmı oluyormuş
hocam 4gb'ta kadar sinirsiz istediğin gibi kullan.

l yok hocam 4 gb den ffazlası için sordum hocam da bugün sınırsız turknet ile anlaştık 50 tl ye

bir zamanlaar modem ve kurulum dahil ayda sadece 14.90 diyerek internet bağlattım. ilk faturam 65 tl. 2. ve 3. faturam 40 küsür. sonrakiler 30 tl. hiçbirindede kotayı aşmadım. kapatırkende 600 küsür tl ödedim. sakın inanmayın. bedava medava yok.

türk telekomun değil paralısı bedavasından kaçacaksın.
kesinlikle yalandır. on kişiden ikisi oltaya takılsa kardır diye düşünmüşler.

körler sağırlar birbirini ağırlar oldu... parti yalakası bunlar.. bi halt çıkmadı. geçen sene 50den aşağı bu sene de 55 tlden aşağı hizmetleri yok. :-1:

"ne oluyor hanım ne oluyor" kısmını çıkardıklarında en heyecanlı kısmı ... :scared:

date' Alıntı:
türk telekomun değil paralısı bedavasından kaçacaksın.
kesinlikle yalandır. on kişiden ikisi oltaya takılsa kardır diye düşünmüşler.

Aynen katılıyorum Türk Telekom da anladı sonun da beş para etmediğini bedava dağıtmaya başladı. Aman ha uzak durun Evinize Türk Telekom internet bağlatıp saç baş yolacağınıza internetsiz kalmak daha iyidir. :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

2 aydır telefonum nakil için bekliyor yasal süreç 7 iş günü sözde. şikayet etmediğim yer başvurmadığım kapı kalmadı. Ne zaman çekersiniz diyorum belli değil diyor anlayacağın 1 yılda bekleyebilirim. Ha bu arada faturayı çatır çatır yazıyorlar ona itiraz ettim sözde dondurdular ee ödediklerim ne olacak dedim nakilden sonra itiraz edersiniz diyorlar. Bu arada şehrin göbeğindeyiz haa öyle köy möy değil. Buradan kendilerine selamlarımı iletiyorum öyle tüm kanallarda reklam yapmakla olmuyor. :verymad:

ben kullanıyorum arkadaslar.
4gb internet ücretsiz, bana yetiyor gündelik işler icin.
boyle bi imkan varken neden kullanmiyalimki 4gb da olsa.

wertyu6' Alıntı:
ben kullanıyorum arkadaslar.
4gb internet ücretsiz, bana yetiyor gündelik işler icin.
boyle bi imkan varken neden kullanmiyalimki 4gb da olsa.

başkalarını bilmemde ben inanmadım. ttnetin bedava hizmet verdiğine değil, aldığı paraya göre hizmet verdiğine bile inanmam.

hasari' Alıntı:
2 aydır telefonum nakil için bekliyor yasal süreç 7 iş günü sözde. şikayet etmediğim yer başvurmadığım kapı kalmadı. Ne zaman çekersiniz diyorum belli değil diyor anlayacağın 1 yılda bekleyebilirim. Ha bu arada faturayı çatır çatır yazıyorlar ona itiraz ettim sözde dondurdular ee ödediklerim ne olacak dedim nakilden sonra itiraz edersiniz diyorlar. Bu arada şehrin göbeğindeyiz haa öyle köy möy değil. Buradan kendilerine selamlarımı iletiyorum öyle tüm kanallarda reklam yapmakla olmuyor. :verymad:
8. Ay... bende bekliyorum. Üniversite ile aramda 1 duvar ve 15-20 metrelik bir yol var ama internet maalesef yok...
Reklamlarda Ronaldo gerçekler bizim buralar...
O CEO ya bile mesaj attım. Yok abi, ildekiler yalan bilgi veriyor. Şimdilerde şikayetlerimle ilgili donut bile alamıyorum. Başka alternatif maalesef yok.
Parasıyla hizmet sunamiyorlar. Bedava verecek deyince gulesim geliyor.

Ekli dosyalar

• adsız2.JPG
    adsız2.JPG
    22.5 KB · Görüntüleme: 496
binde bir kisinin faydalanabildigi bir sey, sanslisiniz demek ki.
ucuz reklam telekomunkisi, altyapi tekeli olmasinlarda goreyim ben bi onlari, nasil kosturuyorlar musterinin pesinde.

Türk Telekom Grubu CEO'su Rami Aslan, evlerinde internet olmayanları ücretsiz internetle buluşturacaklarını müjdeledi
peki o alttaki fatura adresi ne işe yarıyor?

ttneti 9 sene kullandım. sık sık kesilirdi.. çağırırdım yine faydası olmazdı. durduk yere yavaşlardı..
şuan uydunet kullanıyorum sınırsız 29 tl.. bi kere kesinti oldu aradım tam 10 dk sonra eve geldiler. çok ilgilendiler. sorunu çözüp gittiler. şaşırdım.
adil kullanım kotası 25 gb ama aylık 30-35 gb kullanıyorum. fatura sabit. hız 25 gb dan sonra düşüyo ama o hızla dizi izleyebiliyorum. büyük boyutlu dosya inmiyor sadece :D

s_kajmeran' Alıntı:
hasari' Alıntı:
8. Ay... bende bekliyorum. Üniversite ile aramda 1 duvar ve 15-20 metrelik bir yol var ama internet maalesef yok...
Reklamlarda Ronaldo gerçekler bizim buralar...
O CEO ya bile mesaj attım. Yok abi, ildekiler yalan bilgi veriyor. Şimdilerde şikayetlerimle ilgili donut bile alamıyorum. Başka alternatif maalesef yok.
Parasıyla hizmet sunamiyorlar. Bedava verecek deyince gulesim geliyor.
Biz unutalım o zaman 8 ay. :shock:

Geri