Turkcell Superonline Tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar merhaba yeni internet almayi duşunuyorum. Turkcell Superonline 75 gb akk olan sınırsız interneti 54 tl ye sizce uygun mu? 25 mb hızı var. Ilk uc ay bedava. Bunun dışında önerisi olan var mi? Teşekkürler. ..

Ben hem kendi evimde hem ailemin kullandığı evde kullanıyoruz memnunuz

Bende yeni aldim hatta ttnet ten gelen cayma bedelini dahi odeme sozu verdiler. Hiz olarak ttnetten hizli. Ornegin ttnet 16 mps kullanirken 1mb hizinda iniyordu. Simdi turkcell 25mps gectim indirme hızi 3.5mb oldu.

Taahhüt süresi boyunca aynı yerde yaşayacaksanız süperonline iyidir, ancak her yerde hizmetleri olmadığı için taahhüt süresi içerisinde yer değiştirirseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu konuyu bence bir sorun.

yakuphan' Alıntı:
Taahhüt süresi boyunca aynı yerde yaşayacaksanız süperonline iyidir, ancak her yerde hizmetleri olmadığı için taahhüt süresi içerisinde yer değiştirirseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu konuyu bence bir sorun.

Ikamet degistirme gibi bir durumum yok buyuk bir sorun olmazsa.. herhalde superonline gececegim.

yakuphan' Alıntı:

yeni yasaya göre böyle bir durumda taahhüt bozma ücreti alınamıyor.

ben kullanıyorum çok memnunum. trabzonda 3.5 megabaytı buluyor indirme hızı.. ayrıca adil kullanım kotası bittiği halde yavaşlamıyor uzun bir süre. indirmek için 75mb, upload içinde 50mb akk veriyor. indirme kotası bitince galiba upload kotasından yemeye başlıyor o da bitince yavaşlıyor. 16 aydır kullanıyorum ben hiç yavaşladığına şahit olmadım. yavaşlasa bile smart tv de donma takılma yapmaz demişlerdi.
bu günlerde evi taşımayı düşünüyoruz inşallah sorun olmaz. taşımak için 100 küsür lira filan alınıyor diyor kullananlar, internet sitelerinde ..

Biz Süperonline ile fiber internetini kullanarak tanıştık. O dönemde gayet memnunduk. taşındığımız yerde fiber olmadığından taahhüt süresi dolmadığı için yalın adsl abonesi olduk. 2 yıl boyunca sürekli kopma problemi yaşadık. 1 ağustos itibariyle taahhüt süremiz bitti ve aboneliğimi iptal ettirmek istedim. Ancak telefondaki şahıs apartmanın ortak kararı olmasa da sokaktaki hattın apartmana çekilebileceğini, 1 ay içinde exper göndereceklerini, bu süre zarfında eski ücretlendirmenin devam edeceğini söyledi. 1 ay içinde hiç bir şekilde iletişime geçmediler. 70 lira gelen faturam 100 liraya çıktı. Aboneliğimi iptal ettirmek için tekrar arayamadım bile çünkü numaram engellenmişti. Başka bir telefondan arayıp ancak iptal ettirebildik. şimdi ttnet hipernet kullanıyoruz. ben bulaşmayın derim. Eğer altyapıda sıkıntı yoksa hizmetleri kalitesiz diyemem ama bi sorunla karşılaştığınızda çirkinleşebiliyorlar.

amisos55' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:

yeni yasaya göre böyle bir durumda taahhüt bozma ücreti alınamıyor.

hocam böyle bir yasa var mı gerçekten?
geçenlerde ttneti aradım hattı kapattırmam halinde 350 tl ödemem gerektiğini söylediler. bende vazgeçmiştim.

Bende İnternet bağlatacam dsmart digitürk tivibu mu avantajlı mı yoksa direk ttnet mi sadece internet bulaşmamak mı gerekir bunlara

Yaklaşık 3 yıldır superonline fiber kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. hız olarak kesinlikle pişman olmazsınız. Teknik bir aksaklık olduğunda da müşteri hizmetleri hızlıca çözmeye çalışıyorlar.
Benim 2 kere işim düştü ve çok hızlı bir şekilde çözüme ulaştı.
Evinizi taşıma durumunuz gittiğiniz yerde fiber alt yapısı yoksa o zaman adsl bağlıyorlar. ben ev taşıdım ve yeni evimizde fiber altyapısı vardı. fakat nakil ücreti olarak 100 tl alıyorlar veya taahhütü yenilemek gibi bişeyler söylemişlerdi ama kafam yoğun olduğu için ilgilenememiştim o zamanlarda.
Kısaca tavsiye ederim.

Geri