Turkcell Superonline

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Turkcell Superonline fiber internet bağlatmayı düşünüyorum. Şu an TTNet'ten internet ve telefon hizmeti alıyorum. Bana özellikle; telefon hizmetiniz Türk Telekom mu, TTNet mi diye sordular. Açıkçası o an aklıma gelmemiş. Arasındaki fark nedir? Sonuçta ben TTNet'ten hem telefonu hem de interneti kapattırmayacak mıyım?

isterseniz ttnette kullandığınız telefon numaranızı superonline taşıyabiliyorsunuz.
telekomdan daha uygun bir fiyata.
Değişen birşey yok. sadece transfer 1-2 hafta sürüyor.

telefonunuzu turkcele taşıyın rahat edin. 2 yıldır süper online kullanıyorum. tel faturası yok. kullanırsan ödersin sadece. internet 25 mbps 75 gb kota 3 ay bedava 2 yıl uzattım kontratımı. arıza olduğunda o gün içinde mutlaka servis geliyor ve hallediyor. hiç sorun yaşamadım geçen 2 yıl boyunca.

superonline yalın adsl kullanıyorum. çok memnunum. kesinlikle ttnet ten daha iyidir.

superonline kullanıyorum evli mutlu çocuklu şekli takılıyom hocam, çok memnunum :)
sıkıntı olursa telefon açıyorum 1 saatte geliyorlar arkadaşlar ( istanbul merkez deyim)

bende süperonline kullanıyorum tam 9 yıldır. ancak artık yeter dedim..
teledünyaya geçmeyi düşünüyorum 150 kanal 25 gb 25 mb bit akm li paket 40 lira. telefona fatura ödeme derdide yok.

Re: Ynt: Turkcell Superonline

bidene' Alıntı:
teledünyaya geçmeyi düşünüyorum 150 kanal 25 gb 25 mb bit akm li paket 40 lira. telefona fatura ödeme derdide yok.

Tabiki uydunet teledünya hocam.
Onlarca ücretsiz belgesel kanal ve sinema salonu var.İlk 3 ay bedava sonra kesiyorlar.Ama Bir iki kanal ek ücrete tabi değil.Devam ediyorum.

Ayrıca aynı evde birden fazla tv da bağlıyorlar kablo tv yayınını.Aynı gün gelip bağladılar.Yayınlar hd.

Internet ve aynı hizmette, Kablo tv de dahil ve Teledünya kanalları içinde.

İnternet Hızından şikayetçi olan da çok ama "akk bitse bile 3gb hız ile aynı anda tv dan ve tabletten wi-fi youtube izlemek tatminkar sayılır."
Dikkat edin 2 cihaz aynı anda youtube ve akk bitmiş durum bu, yani hız 3 mbit. (Wifi modem ile)
Evde aynı anda 3 film internetten izlenirmi derseniz, 3. bilgisayar olmayınca film izleme hızını ölçemedim;)
Wifi kapsama alanı sorunsuz sayılır evde genelde 4 üzerinden 3 ve en uzak uç yerlerde 2 tick.Lakin 3 tick Hızda bence bir fark yok.Uzak balkon ve odada 2 tick ile video izlenemiyor.(hemen gülmeyin, çünkü ben modemden wifi gücünü % 25 e düşürdüm...önce sağlık)
Ücret olarak tümü için Ayda 20 tl ödüyorum Belirteyim internet kotalı değil sınırsız.
Ayrıca kablo wi-fi modem ve hd receiver için 5+4 tl (cihazların 2yıl ödemesi var)ödüyorum.Yani toplam 29tl.
Detay;
Normalde 10mb hız ve 15gb akk sonrası 3 gb a düşüyor. (Yukarıda 2 li youtube test sürüşünde sonucu belirttim)

COBOL' Alıntı:
bidene' Alıntı:

Tabiki uydunet teledünya hocam.
Onlarca ücretsiz belgesel kanal ve sinema salonu var.İlk 3 ay bedava sonra kesiyorlar.Ama Bir iki kanal ek ücrete tabi değil.Devam ediyorum.

Ayrıca aynı evde birden fazla tv da bağlıyorlar kablo tv yayınını.Aynı gün gelip bağladılar.Yayınlar hd.

Internet ve aynı hizmette, Kablo tv de dahil ve Teledünya kanalları içinde.

İnternet Hızından şikayetçi olan da çok ama "akk bitse bile 3gb hız ile aynı anda tv dan ve tabletten wi-fi youtube izlemek tatminkar sayılır."
Dikkat edin 2 cihaz aynı anda youtube ve akk bitmiş durum bu, yani hız 3 mbit. (Wifi modem ile)
Evde aynı anda 3 film internetten izlenirmi derseniz, 3. bilgisayar olmayınca film izleme hızını ölçemedim;)
Wifi kapsama alanı sorunsuz sayılır evde genelde 4 üzerinden 3 ve en uzak uç yerlerde 2 tick.Lakin 3 tick Hızda bence bir fark yok.Uzak balkon ve odada 2 tick ile video izlenemiyor.(hemen gülmeyin, çünkü ben modemden wifi gücünü % 25 e düşürdüm...önce sağlık)
Ücret olarak tümü için Ayda 20 tl ödüyorum Belirteyim internet kotalı değil sınırsız.
Ayrıca kablo wi-fi modem ve hd receiver için 5+4 tl (cihazların 2yıl ödemesi var)ödüyorum.Yani toplam 29tl.
Detay;
Normalde 10mb hız ve 15gb akk sonrası 3 gb a düşüyor. (Yukarıda 2 li youtube test sürüşünde sonucu belirttim)
teşekkürler cobol hocam..
şu an sanırım 29 liralık kampanyası yok 39 dan başlıyor. 25 gb 25 mbit ve 150 kanal şeiklinde geçiyor.
zaten diğer türlüde 55 gb geçtiği zaman kota düşüyordu alışkınız 3 gb hıza :)
yanlız ben teledünyanın hd kailtesini beğenmiyorum. çanaktaki hd kalitesi kablotvdeki hd kalitesinden çok çok daha iyi..

Geri