turkcell wın sorunu

Kodla Büyü

melissa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar turkcell wın aldım.wın ı yükledim.fakat ınternet explorer da her sayfayı açtığımda çevrimdışı çalış mesajını alıyorum.yeniden dene iletisiyle karşılaşıyorum.bu durum çok can sıkıcı.bu durumla karşılaşan varmı acaba.?çözüm önerileriniz nelerdir.?saygılarımla,

Bu sorunu çok duydum hocam. Çevrimdışı çalış işaretliyse kaldırın ama sanmıyorum, vınn.la alakalı bir şey. Müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

benimde ilk aklıma gelen çevrimdışı çalış işaretini kaldırmak oldu.fakat IE açtığımda çevrimdışı çalış tekrar aktif oluyor.turkcell müşteri temsilcileriylede konuştum.teknik elemanları bilgi konusunda yetersiz.bana yardımcı olamadılar.IE daha üst sürümünü yükledim.gene sorun çözülmedi.o yüzden foruma yazmak istedim.fikirleriniz bu sorunu çözümlemede son derece yol gösterici olacaktır. :D

hocam googlechrome problem olmadı.firefox da da problem olmuyor ama neden IE problem yaratıyor.bunu anlıyamadım.çok teşekkürler. :++:

Google choorome de problem yok IE de problem varsa vın da sorun yok diyebiliriz
sorun ıe ayarlarında olabilir tüm düzeyleri varsayılan ayarlara yükle ıe değişik sürüm dene
ıe-7 kullanıyorsan ıe-8/9 a yükselt yada ıe-8/9 u kaldır 7 yi dene

IE aç menü den araçlar internet seçenekleri gelişmiş sekmesinden sıfırla.
veya masaüstü ıe simgesi sağ klik özellikler gilişmiş sekmesi sıfırla.

Geri