TürkNET i nasıl bilirsiniz ?

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bugün aldığım bi telefon ile şu Doping felan gibi şirketlerin sonrasında TürkNET ile de tanışmış oldum.
nsaıl bilirsiniz, telefon faturasını sıfırlamayı önerip sadece NET ücreti ile ikisine de sahip ol diye teklif ediyor,
Nasıl bir sistemine sahipler? kesinti, dolandırıcılık, felan olur mu ?

Hizmet kalitelerini bilmiyorum ama 24 ay sözleşme gibi şartları varsa iyi araştırın.

ben tüketici hakem heyetine başvurdum bu yüzden, nefret edip tiksindiğim bir firmadır. :verymad:

Bu gün yok dedim, ama keşke TTNET in alternatifleri olsa diyorum; hani fena olmazdı.

niye ki yaa ??

babamın evine düşünüyorum dahası akşama cevap bekliyorlar 6 gb kota bize kafi
telefon için de 3000 dk falan diyorlar nedir?
kullanan bilen NİYESİ ni dese ya

kily' Alıntı:
niye ki yaa ??

babamın evine düşünüyorum dahası akşama cevap bekliyorlar 6 gb kota bize kafi
telefon için de 3000 dk falan diyorlar nedir?
kullanan bilen NİYESİ ni dese ya
Hocam siz alın. Tecrübelerinizi de buraya eklersiniz.
1. Ev telefonu kullanan mı kaldı?
2. Ev telefonu için sabit ücret hakkında bir bilgi verdiler mi?
3. 24 ay taahhüt vermeniz gerektiğini ya da ne kadarlık süre taahhütte bulunacağınızı öğrendiniz mi? Büyük ihtimalle bu süre 24 ay ki bu uzun bir süre. Erken iptal ederseniz, bayağı yüklü bir fatura ödemeniz gerekebilir.
4. Bedava modem yok sanırım, 3 ya da 5 TL ayrıca ücret ödeyeceksiniz.
5. Bulunduğunuz bölgede muhtemelen bir bayileri olmayacak, bütün iletişiminizi telefon ile yapacak ve büyük ihtimalle de 5-10 kere aradıktan sonra belki sorununuzu çözeceksiniz.
Kendiniz kampanyanın detaylarını sitesinden araştırın. İşinize geliyorsa kabul edin.

höh hocam ya! sizin ebeveynleriniz kullanmıyor mu ev telefonu? :x
sitesinde hiçbir detay bulamadım
BİLEN yok mu BİLEN?

Muhtemelen kampanya detayları
http://adsl.turk.net/mevcut_kampanya.asp
adresinde yer alıyor sanırım.
Çevremde kullanan kalmadığı gibi cep telefonlarındaki her yöne arama olayı sayesinde ev telefonu işi bitti diye düşünüyorum.
Ancak benim tavsiyem ttnet'in sitesindeki kampanyaları inceleyin. Benzer kampanyalar birkaç ay önce vardı, belki devam ediyordur.

hocam ben ttnet ten şuan (kendi evimde) 10 numara bi kampamyaya tabiyim. 1 yıl telefon faturası yok. (ama kullanmıyorsan - TTNET ALO) ve 6 ay internet %50 tivibu 1.25 bu şekilde toplamda 93 tl olan faturam şuan 35 sonra 6 ay 67 falan olacak.

ama babamlar az da olsa telefonu kullanıyorlar. adamın biri arayıp " türk telekom hizmeti" falan diye diretmiş acil de dönüş istemiş ile dönecem falan diye. kampanya detaylarını sözleşme formlarından buldum. hiç güven vermedi ayda 7-8 tl daha çok verip ttnet tarafından ezilmeyi seçtik bakalım tekrar.

dünyanın en pahalı İLETİŞİM inin yaşandığı ülkede çok da garip değil bizim durum naparsın

sonuç : Türknet fıss

Geri