tv tavsiye

Kodla Büyü

tuncay_tuncez

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
55inch boyutlarında gozu yormayan goruntu kalitesi ve ses sistemi iyi tv tavsiyeleriniz nelerdir?

• LG 55NANO816NA 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV boyle birşey buldum ama deger öi o paraya 7200tl civarında

Samsung yada LG tavsiye ederim. Bende 48" 4K samsung var. 6070 modeli. Renkleri, paneli, kanal geçiş hızı, menülerin ve smart kısmının çalışma hızından memnunum ama ses kalitesi LG yada philips ile yarışamıyor. Philips ses kalitesi olarak çok iyi ancak tv kısmını beğenmedim. Kayın babamlarda var. Tv yavaş, kanal geçişini arada bir kendisi yapıyor. Ses olarak iyi bir tek. LG ses ve panel olarak iyi olduğunu söylüyor kullananlar ve misafirlikte gözlemlediklerime göre. Soundbar almayı düşündüm bir ara sonra apartmandayız gerek yok diye vazgeçtim. Ses kalitesinden kastım basları falan çok iyi vurmuyor sesi çok yüksek değil bendeki modelde. Belki yeniler daha iyidir. Güncellemeler geldi birkaç kez ilk baştakine göre daha iyi ama kıyasladıklarım kadar değil.

oled tv tavsiyeleriniz nelerdir?degermi o kadar paraya?su modeli dusunuyorum ama samsungda esdegeri var mi bilmiyorum?
LG OLED55B9 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV
OLED55B9 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV 55B9PLA.

Geri