Twitter da Kan Donduran Trend

Kodla Büyü
kan dondurcak birşey yok bence
etki tepkiyi doğurur, aynı baskını yapanlar gibi
hergün onlarca şey trend oluyor buda onlardan biri

Hasanhoca' Alıntı:
http://www.haber7.com/sosyal-medya/haber/1266716-twitterda-kan-donduran-trend

Saniyede kapatılması gerekirken, binlerce mesajdan sonra kapatmışlar. Twitter sevdalılarına duyurulur.

Twitter sevdalısı olarak ne demek istediğini anlayamadım hesabımı mı dondurayım?

Haber7 den başka haber siteleri de var hocam, biraz çeşitlilik yap, soldan sağdan her fikirden sana bir kaç haber sitesi önerebilirim...

Twitter dan bazılarının kuyruk acıları var, o bazılarının pisliklerini twitterden öğrendik diye engellediler ama hınçları bitmedi :)

İŞİD Eizidi leri öldürürken zaten onlar Müslüman değil , İŞİD (sözde) Müslüman, din için İslam için öldürüyor diyenler şimdi çark kendilerine dönünce tepki veriyor. Twetter da İŞİD 'in yaptıklarını destekleyici kaç tane başlık açıldığından haberin var mı hocam? Hepsi barbarlık, karşımızdakilere aynı dinden olduğunuz için saygı duyuyorsanız bu haberler kesilmez, insan oldukları için saygı duymak lazım. Müslüman, Musevi, Hristiyan, Ateist hepsi insan, hoşgürü ortadan kalkarsa hepsi birbirine girer

işid din için katliam yapan diyen var mı ben duymadım, işid bir projedir zaten, belli, değil din ile insanlık ile alakaları yoktur, nasıl siyonistler yahudilik adına yapıyorlar, bunlar da aynısı. Burada manidar olan, başlığın belli bir süre trend olarak kalmasıdır.

twitter hashtagleri falan rahatsız etmesin sizi Avrupa da artık MÜSLÜMANLAr ve göçmenler her türlü ırkçılığa saldırıya açıktır;zaten camiler yakılıyordu, almanya da sürekli toplanıp toplanıp Müslümanları ülkemizde istemiyoruz diye 100 binler yürüyordu;bu katliam üzerine tuz biber oldu...
Twitter çok masum kalıyor başlık sahibi arkadaş...sen diğer konuları gündeme getirmelisin..

şayet twitter bir sivil toplum kuruluşu olsaydı, konuya neden sessiz kalındı denilebilirdi. benim bildiğim twitter kâr amacı güden ticari bir şirket, konuyu trend yapan da kullanıcılar. tepki veren kullanıcı sayısı artınca da başlık silinmiş. normal bir durum.

haber7 yazmışsa yalandır arkadaşlar milleti gazlamak amaç çok takılmayın :wink:

IŞID müslümanlar üzerine oynanan bir oyundur.IŞID üyeleri avrupa ve amerikadaki hapishanelerde müebbet yemiş suçluların çıkarılıp gizli bir şekilde müslüman kimliği büründürülmüş ve ortadoğuya salınmış katillerdir.Malum ingiltere ve bazı avrupa ülkeleri geçenlerde ülkelerinden ışıde katılanlar olduğu haberlerinden sonra (bilerek yapılmış bir haberdir) ışıde katılanların kendi ülkelerine sokulmama kararı almaları ve türkiye ve benzeri ülkelerde yakalanılan ışıd üyesi bu katilleri kendi ülkelerine teslim etmek için gönderdiği vakit biz bunları artık üllkemize almıyoruz diyerek ortadoğuda yata türkiyede kalmalarını sağlamışlardır.Bu katillerin listesi avrupadaki bazı gazetelerde biyogrofisi yayınlanmış ve en son hapishaneye girdiği yazılıp konu bitirilmiş ama hapishanede sonra ne oluğu yazılmamıştır.Bu büyük bir proje olup ışıd 2. 11 eylüldür.Müslümanlar olarak bizlerin uyanık olmamız gerekmekte ve ışıde destek veren bir ülke gibi gösterilmeye çalışılan Türkiyemizi akıllıca savunmalıyız.Hatta muhalefet denilen zerzavatlar bile hükümeti eleştirme fırsatı diyerek ışıdın desteklendiğini söyleme garabeti ve ihaneti içine girmiş ufak hesaplarla ülkemizin uluslar arası arenada itibarını zedelemeye çalışanların ekmeğine yağ sürmektedirler.

dndd' Alıntı:

Haklısın, cumhuriyet, sözcü, hürriyet bunlara inanalım :) Tekzip yeme oranlarına bak, kim daha fazla yemiş.

Hasanhoca' Alıntı:
dndd' Alıntı:

Haklısın, cumhuriyet, sözcü, hürriyet bunlara inanalım :) Tekzip yeme oranlarına bak, kim daha fazla yemiş.
yok onları da takip etmiyorum taraflı yazan yalan yazar tarafsız yerleri bulmaya çalışın veya her iki tarafa bakıp ortalama bişey çıkarmaya çalışın :)
birde söylemeyi unuttum iki tarafında bu tür gazlama amaçlı provokatif haberlerine dikkat etmek lazım gaza gelmeyin :!:

Haber7 twitter düşmanı diye bizim hırsız avukatlarıda twitter düşmanı oluvermiş, şaşırdık mı :) yok

Geri