Ücretsiz Akıllı Tahta Kilit Programı

Kodla Büyü
Android için kurulan uygulamalar da Android'in bu sürümüyle uyumlu değil hatası veriyor ve acilmiyor

Programı yazan arkadaşın, başka önemli işleri var galiba, epeydir forumda yok, cevap yazmıyor, güncelleme yapmıyor. Hangi marka cihaza kuramadığınızı yazarsanız, belki yardımcı olur.
Ben 1.7 versiyonunu 40 tahtaya kurdum. Arkadaşlar Flashla kullanıyorlar. 1-2 aydır hiç bir sorun çıkmadı.
Bana kalsa kilit programı koymazdım ama, Müdür Bey ısrar etti. Teneffüslerde, bazı kendini bilmez öğrenciler, yüksek sesle oyun havası açıyormuş.
Barkod ve telefon özelliğini kullanmıyoruz. Çünkü, tahtanın internete kablosuz olarak, bağlı olması gerekiyormuş. Ayrıca telefonunda, fatih hattından internete girmiş olması gerekiyormuş. Onun için o özelliğini denemedim.

Flaş kullanmak sürekli tak çıkar nedeniyle USB yuvalarında ve entgre devrelerinde bozulmaya neden oldu şuan 5 bilgisayar bozuldu. Sizlere de tavsiye etmem

Eta 1.7 sürümünü Windows 11 yüklü Faz2 tahtalara kurulumunu yaptım. Şu an için hiçbir sıkıntı yok. Murat hocama çok teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.
Eta 1.7 sürümünü bugün tahtalara yükledim. Ama ne yazık ki çocuklar flash olmadan açmanın yolunu buldular. ekranı soldan kaydırarak windows penceresinde eğer açık bir google sekmesi varsa kilit ekranını oraya taşıyorlar. Kolayca açılıyor. Bir de tahta açıkken görev yöneticisinden görevi sonlandır diyerek de açık buluyorlar.
birinci sorum , Bilgisayar Kilit ekranında iken sol tarafta kaydırarak windows pencerelerinin açılmasını engelleyebiliyor muyuz?

İkincisi, dün Eta 1. 8 kurdum, bunda windows penceresini kilit ekranında iken kaydırarak açılmıyor. Program daha güzel , ama client uygulamasını bir türlü kullanamadım. Bunda kilit ekranında windows penceresini açamıyorsunuz daha güzel aslında. Eta 1.8.4 'ü kurduktan sonra client uygulamasını aynı tahta da mı açıyoruz? Siz ne şekilde yapıyorsunuz? Ben dosyanın içinde gelen excel dosyalarını bir türlü güncelleyemiyorum, Resimler klasörü içindeki xml dosyası hep aynı kalıyor, ekranda eskisi kalıyor. Kullanan arkadaşlardan ricam yardımcı olabilir misiniz?

Geri