Ders Dağıtım Programı DAĞITMATİK 2.0

Kodla Büyü
öncelikle emeğine sağlık.ayarlar bölümü mü yok ben mi göremedim.mesela bir öğretmene günlük verilebilecek ders sayısı haftalık boşluk sayısı vs ayarları yapılamıyormu

ctrl+alt+delete' Alıntı:
öncelikle emeğine sağlık.ayarlar bölümü mü yok ben mi göremedim.mesela bir öğretmene günlük verilebilecek ders sayısı haftalık boşluk sayısı vs ayarları yapılamıyormu
Hocam vakit bulabilirsem programı geliştirmeyi düşünüyorum.

MuratAKAR' Alıntı:
fatih22222' Alıntı:
hocam son durum nedir bu programda son haliyle alabilir miyim.

Hocam en son çarşaf liste çıkarmayı ekledim. Listede eleman sıralarını değiştirme falan eklendi. Zaten programı çalıştırınca eğer yeni versiyon varsa menüde görüp indirebilirsiniz. Şu sıra program baya kullanılıyor. Günlük 150 ye yakın farklı kişi programı kullanıp 500 e yakın ders dağıtımı yapılıyor. Şubat 2014 ten bu yana program 5969 tane ders dağıtımı yapmış bunun için 100.333.284 (çevirim) defa ders yerleştirmesi denemiştir. Program tüm bu işleri yapmak için 47 saat 56 dakika uğraşmıştır.

.Net üzerinde programı daha fazla geliştirmek istemiyorum. Amacım C++ (Qt Framework) ile, c++11 standartlarını kullanarak, seçmeli derslerden kısıtlamalara, elle yerleştirmeden kişiselleştirilmiş raporlamaya kadar ders dağıtım işlerini yapabilecek program yazmak. Şu sıra eksikliklerimi tamamlamaya çalışıyorum.

Son durum bu hocam :)

:++: Dağıtmatik için teşekkürler. Buna bir de elle yerleştirme ve ders sabitleme eklense mükemmel olur. Emeğinize ve paylaşımınıza tekrar teşekkürler. :alkis:

Hocam elinize sağlık program güzel olmuş böyle bir programı yapmak çok zamanınızı almıştır üsteliküAllah rızası için ücret siz yapmışsınız Allah kabul etsin

Geri