(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Teşekkür ederim.
İllaki wifi ile fatih ağına mı bağlı olacak tahtalar. Kablolu olarak bağlansa bazısı da wifi.

Teşekkür ederim.
İllaki wifi ile fatih ağına mı bağlı olacak tahtalar. Kablolu olarak bağlansa bazısı da wifi.
Mobil anahtar kullanımı için soruyorsanız tahtaların herhangi bir ağa bağlanma zorunluluğu yoktur.
Tahtaların ana bilgisayara bağlanabilmesi için soruyorsanız hepsinin aynı ağda olması gerekir. Çünkü fatih altyapısında kablolu bağlantı ve wifi farklı ağlardır.

merhabalar, emeğinize çok teşekkür ediyorum. bir sorum olacak. win10 yüklü bilgisayarımda program kurulu ve yönetici anahtarı oluşturduktan sonra yönetici diski için devam ettiğimde hata alıyorum neden kaynaklı olabilir sorunum. yönetici diski ekli durumda görünüyor normalde

merhabalar, emeğinize çok teşekkür ediyorum. bir sorum olacak. win10 yüklü bilgisayarımda program kurulu ve yönetici anahtarı oluşturduktan sonra yönetici diski için devam ettiğimde hata alıyorum neden kaynaklı olabilir sorunum. yönetici diski ekli durumda görünüyor normalde

Hocam ilk önce anahtar ekle kısmından Yönetici diski eklemelisiniz. kullandığınız disk kırmızı siyah olan bir marka ise farklı bir disk kullanın. Yine olmazsa güvenli disk seçeneğini işaretlemeden yönetici diski eklemeye çalışın.

Hocam merhaba. Öncelikler bu kapsamlı programı ücretsiz olarak kullanımımıza sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Şuan okulumda 11 tane faz 1 tahta var. Hepside kablolu bağlı. 10 tanesi sorunsuz ana bilgisayara bağlanıyorken 1 tanesi bağlanmıyor. Biraz kurcaladığımda bağlanan 10 tahtanın 192.162...... gibi ip aldığını sadece 1 tahtanın 10.01 gibi bir ip aldığını farkettim. tahtaların hepsinde windows 10 yüklü ve hepsi aynı kablolu ağa bağlı. bağlanmayan tahtaya yeni imaj yüklememe rağmen sorunu gideremedi. Sorun program ile alakalı değil belki ama yardımcı olan olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam merhaba. Öncelikler bu kapsamlı programı ücretsiz olarak kullanımımıza sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Şuan okulumda 11 tane faz 1 tahta var. Hepside kablolu bağlı. 10 tanesi sorunsuz ana bilgisayara bağlanıyorken 1 tanesi bağlanmıyor. Biraz kurcaladığımda bağlanan 10 tahtanın 192.162...... gibi ip aldığını sadece 1 tahtanın 10.01 gibi bir ip aldığını farkettim. tahtaların hepsinde windows 10 yüklü ve hepsi aynı kablolu ağa bağlı. bağlanmayan tahtaya yeni imaj yüklememe rağmen sorunu gideremedi. Sorun program ile alakalı değil belki ama yardımcı olan olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Hocam merhaba, fatih altyapısında tahtalırın bağlandığı ağ ile sınıflara bırakılan uçlardan yerel ağ birbirinden farklı. Siz de tespit etmişsiniz. Farklı olan tahta tahtalara ayrılan ağdan faklı bir ağa bağlı olabilir. Eğer tahta için ayrılan uca bağlıysa netaşı arayıp bu durumu düzeltmelerini isteyebilirsiniz.

Merhabalar e kilit programı faz1 win7 için 32 bit mi 64 bit mi? benim imaj dosyam win7 64 bit...e kilit kasar mı?
Merhabalar hocam, Program 32 bit olarak derlendi. 64 bit te kasacağını sanmam. Ayrıca dün bir güncelleme yayınladım. Faz1 dokunmatik sorunu için deneyip bilgi verirseniz memnun olurum.
Burada paylaşma fırsatım olmadı ama mehcan.net/e-kilit adresinden indirebilirsiniz.

merhaba hocam program için çok teşekkür ederim tekrardan fakat bir problem ile karşılaştık. tahtalara bulaşan virüsler usb lerdeki anahtarları devre dışı bırakıyor. tüm usbler korumalı yaptığım halde dosyalar truva atı tarafından gizleniyor. nasıl bir önlem alabilirim acaba şimdiden tesekker ederim

Hocam tahtalar kullanılırken ders esnasında duyuru gönderme gibi bir durum var mı yada yoksa böyle bir ekleme yapma düşünceniz var mı.

merhaba hocam program için çok teşekkür ederim tekrardan fakat bir problem ile karşılaştık. tahtalara bulaşan virüsler usb lerdeki anahtarları devre dışı bırakıyor. tüm usbler korumalı yaptığım halde dosyalar truva atı tarafından gizleniyor. nasıl bir önlem alabilirim acaba şimdiden tesekker ederim[/
merhaba hocam. Bahsettiğiniz durum ile ilgili özel mesaj atıyorum size. Deneyip sonuç ile ilgili bilgi verebilir misiniz.

Merhabalar hocam, Program 32 bit olarak derlendi. 64 bit te kasacağını sanmam. Ayrıca dün bir güncelleme yayınladım. Faz1 dokunmatik sorunu için deneyip bilgi verirseniz memnun olurum.
Burada paylaşma fırsatım olmadı ama mehcan.net/e-kilit adresinden indirebilirsiniz.
hocam bunu farkettim işte benim tahtalar 64 bit olduğu için açılışta henüz sistem toparlanmadan ekilit devreye giriyor, 32 bit imaj da bulamıyorum.
https://www.mehcan.net/e-kilit/e-kilit-indir.html buradaki ekilit i mi deneyeyim?

hocam bunu farkettim işte benim tahtalar 64 bit olduğu için açılışta henüz sistem toparlanmadan ekilit devreye giriyor, 32 bit imaj da bulamıyorum.
https://www.mehcan.net/e-kilit/e-kilit-indir.html buradaki ekilit i mi deneyeyim?
Evet hocam. Ana programın üzerine kurun. Ağ kullanıyorsanız akıllı tahta yazılımını ağ üzerinden güncelleyin. Ağ kullanmıyorsanız yönetici diskinizi ana bilgisayara takın, ana ekrandaki yönetici diski tuşuna basarak yönetici diskinizi güncelleyin. Sonra akıllı tahtaya takıp e-kiliti güncelleyin

Merhaba hocam programı ana bilgisayarda açınca sürekli

AnaParogram.exe çalışmayı durdurdu şeklinde hata veriyor ve çıkıyor.

sebebi nedir acaba

Merhaba hocam programı ana bilgisayarda açınca sürekli

AnaParogram.exe çalışmayı durdurdu şeklinde hata veriyor ve çıkıyor.

sebebi nedir acaba
Hocam önceki sürümlerin birinde önizlemelerden dolayı kasıyordu. Bu yüzdendir. Ana programı indirip tekrar kurarsanız düzelecektir.
mehcan.net/e-kilit adresinden indirebilirsiniz.
Ana programı üzerine kurabilirsiniz

merhaba hocam bu paylaştığınız kilit uygulamasını faz1 win 7 sisteme sahip iki akıllı tahtanın ikisine de kurdum, öncesinde önlem olarak 360 security i devre dışı bıraktım, şifremi belirledim, okul bilgilerini girdim, kendi flash belleğimi de yönetici diski olarak tanımladım, hatta deneme yapmak amacıyla bir adet duyuru tanımladım, ama hiçbir şekilde çalışmadı, tahtalar yine eskiden olduğu gibi normal açılıyor her iki tahtaya da aynı imajı yüklemiş olduğumdan ötürü bilgisayar adını değiştirme işlemi bile yaptım, ancak ne ağ ile ne de ağsız kilit ekranını göremedim :confused:

Son düzenleme:
merhaba hocam bu paylaştığınız kilit uygulamasını faz1 win 7 sisteme sahip iki akıllı tahtanın ikisine de kurdum, öncesinde önlem olarak 360 security i devre dışı bıraktım, şifremi belirledim, okul bilgilerini girdim, kendi flash belleğimi de yönetici diski olarak tanımladım, hatta deneme yapmak amacıyla bir adet duyuru tanımladım, ama hiçbir şekilde çalışmadı, tahtalar yine eskiden olduğu gibi normal açılıyor her iki tahtaya da aynı imajı yüklemiş olduğumdan ötürü bilgisayar adını değiştirme işlemi bile yaptım, ancak ne ağ ile ne de ağsız kilit ekranını göremedim :confused:
Bir yerde yanlışlık olmalı hocam. İndirdiğiniz programı nereye kurdunuz. Kurulum adımlarınızı yazabilir misiniz.

Programınızı bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Enson güncelleme izi yaptıktan sonra dokunmatik bazen çalışmıyor resetleyince düzeliyor.

Programınızı bir yıldan uzun süredir kullanıyorum. Enson güncelleme izi yaptıktan sonra dokunmatik bazen çalışmıyor resetleyince düzeliyor.
Hocam ekteki dosyayı akıllı tahtaya kurup aynı sorun olacak mı bakar mısınız?
ekteki zipin içindeki dosyayı, yönetici diskinizin içerisinde bulunan USB Anahtar isimli klasörün içine atın. Akıllı tahtada kurulu olanı kaldırın ve yenisini kurun.
Tabi deepfreeze vs. varsa kurulumdan önce bunları kapatmayı unutmayın.
Sonuç ile ilgili cevap yazarsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• akilli_tahta_kurulum.zip
    2.4 MB · Görüntüleme: 116
Hocam ekteki dosyayı akıllı tahtaya kurup aynı sorun olacak mı bakar mısınız?
ekteki zipin içindeki dosyayı, yönetici diskinizin içerisinde bulunan USB Anahtar isimli klasörün içine atın. Akıllı tahtada kurulu olanı kaldırın ve yenisini kurun.
Tabi deepfreeze vs. varsa kurulumdan önce bunları kapatmayı unutmayın.
Sonuç ile ilgili cevap yazarsanız sevinirim.

Hocam ben 6 tahtada bu işlemi yaptım.Sadece bir tanesinde daha dokunmadik sorunu var diye dönüş oldu.Tahtada bu programı kurmamıştım 2-3 sayfa önceki programı flash ile kurmuştum bu farklımı

Geri