(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Hocam akıllı tahtada masaüstüne sağ tıklayıp, görüntü ayarlarını seçin. Açılan pencerede Ölçek ve Düzen kısmından %100 seçiniz. Ekran görüntüsünü ekliyorum.
Düzeldi hocam teşekkürler. Peki yüzde 125 iken çalışmaz mı kilit programı. Çünkü %100 iken simgeler çok küçük görünüyor.

Düzeldi hocam teşekkürler. Peki yüzde 125 iken çalışmaz mı kilit programı. Çünkü %100 iken simgeler çok küçük görünüyor.
Hocam son güncellemede duyuru özelliğini yenilemiştim. Ölçek farklı olunca kilit ekranında kalibrasyon bozuluyor. Dün farkettim bunu.
Sonraki güncellemede düzeltmeye çalışacağım.

hocam öğretmenlere verceğimiz flash bellekler sadece tahta açılışı için mi kullanılabilir olacak yani öğretmler aynı zamanda aynı flashın içine attıkları dosyalarını açabilirler mi?

hocam ana programdan bir tane mobil anahtar oluşturdum . Daha sonra telefonları tanımlarken oluşturduğum karekodu bütün telefonlarda ortak kullandım. Tahtalara da sadece oluşturduğum karekodu tanımladım. Böylece okuldaki öğretmenler değişse de karekodu kullanabiliyoruz.
Böyle yapınca karekod kısmında üretilen şifre her seferinde aynı mı oluyor yoksa yine değişmeye devam mı ediyor?

Öncelikle Program yapımcısı "mehcan" hocama çok çok teşekkür ederim...Gerçekten büyük bir boşluğu dolduruyor...
Bu sabah uykularımı kaçırdı:) Okulun yolunu tuttum.Kurulumu yaptım.Yönetici flashı oluşturdum.Anahtarda yaptım ayrıca bir öğretmen arkadaşıma.Ancak tahtanın birinden yönetici şifresine virüs bulaşınca her şey başa döndü.Flash diski tamamen sildim.2-3 kez denedim tekrar yönetici hesabı ekleyemedim.Eve geldim.Kendi bilgisayarımda kurulum yaptım.Evde başka flash ile denedim.Yine olmadı.Yönetici flashı bir türlü olmuyor.Yönetici seçiyorum ama sadece anahtar flash yapıyor.Resimdeki ekran karşıma çıkıyor.Yani okulda ilk denediğimde kurulum dosyaları vardı.Şimdi sadece "Gdosyalar"klasörü var.Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.

Ekli dosyalar

• olmuyorrrr.jpg
    olmuyorrrr.jpg
    67.1 KB · Görüntüleme: 58
Öncelikle Program yapımcısı "mehcan" hocama çok çok teşekkür ederim...Gerçekten büyük bir boşluğu dolduruyor...
Bu sabah uykularımı kaçırdı:) Okulun yolunu tuttum.Kurulumu yaptım.Yönetici flashı oluşturdum.Anahtarda yaptım ayrıca bir öğretmen arkadaşıma.Ancak tahtanın birinden yönetici şifresine virüs bulaşınca her şey başa döndü.Flash diski tamamen sildim.2-3 kez denedim tekrar yönetici hesabı ekleyemedim.Eve geldim.Kendi bilgisayarımda kurulum yaptım.Evde başka flash ile denedim.Yine olmadı.Yönetici flashı bir türlü olmuyor.Yönetici seçiyorum ama sadece anahtar flash yapıyor.Resimdeki ekran karşıma çıkıyor.Yani okulda ilk denediğimde kurulum dosyaları vardı.Şimdi sadece "Gdosyalar"klasörü var.Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.
Teşekkürler hocam. Ekran görüntüsünde yönetici diski eklemişsiniz. Kurulum dosyalarının aktarılması için ana ekrandaki yönetici diski tuşuna basmalısınız.

hocam ana programdan bir tane mobil anahtar oluşturdum . Daha sonra telefonları tanımlarken oluşturduğum karekodu bütün telefonlarda ortak kullandım. Tahtalara da sadece oluşturduğum karekodu tanımladım. Böylece okuldaki öğretmenler değişse de karekodu kullanabiliyoruz.
Peki daha önce oluşturulmuş mobil anahtarın karekodunu daha sonradan görme şansımız oluyor mu? yoksa ilk tanımlanırken çıkan karekodun fotoğrafını mı kullanıyorsunuz?

Peki daha önce oluşturulmuş mobil anahtarın karekodunu daha sonradan görme şansımız oluyor mu? yoksa ilk tanımlanırken çıkan karekodun fotoğrafını mı kullanıyorsunuz?
Daha önceden eklenen mobil anahtarlara ait kare kodları görebilirsiniz hocam.
Kayıtlı anahtarlar sekmesinde Karekodu göster tuşuna basarak görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2020-02-15 211746.png
    Ek Açıklama 2020-02-15 211746.png
    33.7 KB · Görüntüleme: 36
Mobil anahtar için uygulama ayarlarını yaparken "Ayarlar" da şifre her mobil anahtar için ayrı mı yoksa...Yönetici programının şifresi mi girilecek;?

Ekli dosyalar

• mobilayarlar.png
    mobilayarlar.png
    53.1 KB · Görüntüleme: 32
Mobil anahtar için uygulama ayarlarını yaparken "Ayarlar" da şifre her mobil anahtar için ayrı mı yoksa...Yönetici programının şifresi mi girilecek;?
İşaretlediğiniz kısımdaki şifre ana programa giriş şifresi dir. Her mobil anahtar da aynıdır.
Ayrıca ayarları sağ üst köşedeki tarama tuşuna basarak daha hızlı yapabilirsiniz.Ana programda Mobil anahtar ekledikten sonra çıkan karekodu okutarak ayarları aktarabilirsiniz.

Bir soru daha,bu akşam çok sordum ama,kusura bakmayın... Evdeki bilgisayarda denemek için kurmuştum.Mutlu sona ulaştım.İnşallah pazartesini iple çekiyorum.Okulda arkadaşlara sizinle bir sürpriz yapmış olacağız...
Geleyim soruma...
"e-Kilit-Ana Program" programlar "kaldır"da gözükmüyor.Nasıl tamamen kaldırabiliriz.

Bir soru daha,bu akşam çok sordum ama,kusura bakmayın... Evdeki bilgisayarda denemek için kurmuştum.Mutlu sona ulaştım.İnşallah pazartesini iple çekiyorum.Okulda arkadaşlara sizinle bir sürpriz yapmış olacağız...
Geleyim soruma...
"e-Kilit-Ana Program" programlar "kaldır"da gözükmüyor.Nasıl tamamen kaldırabiliriz.
Estağfurullah hocam sorun değil.
Kurulum dizininden silmeniz yeterli. Başka herhangi bir yerde dosya yoktur. Program Dosyaları (x86) içinden MehCan - ekilit isimli klasörü silebilirsiniz.

hocam yönetci diski oluşturup tahtaya kurulup yaptım sonra anahtar diski yaptım ama bununla tahta açılmıyor sadece yönetci flashla açılıyor

hocam sandisk marka 3.0 flash belleklerim ikisi de aynı model yönetici disk ve açma anahtarı

Hocam program ana ekranda anaprogram.exe çalışmayı durdurdu hatası verip program kendini kapatıyor. Neden kaynaklı olabilir.

Hocalarım iyi günler, e kilit uygulamasını faz 1 akıllı tahta için kurdum fakat sanal klavyede seçenekler menüsü çalışmıyor, klavyeyi ekran üzerinde hareket ettiremiyorum ve kapatamıyorum. Tuşlar ise normal bir şekilde çalışıyor. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.

Hocalarım iyi günler, e kilit uygulamasını faz 1 akıllı tahta için kurdum fakat sanal klavyede seçenekler menüsü çalışmıyor, klavyeyi ekran üzerinde hareket ettiremiyorum ve kapatamıyorum. Tuşlar ise normal bir şekilde çalışıyor. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.
evet faz 1 lerde o sorun var çözümü o klavyeyi kullanmamak

Mobil karekök uygulaması İçin akıllı tahtalarda internet olması gerekli mi bi de sadece android telefonları mı destekliyor iOS da programı bulamadım?

Mobil karekök uygulaması İçin akıllı tahtalarda internet olması gerekli mi bi de sadece android telefonları mı destekliyor iOS da programı bulamadım?
İnternet olması gerekmiyor tahtada hocam.
İOS için web tabanlı uygulamayı kullanabilirsiniz.
mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=wu

İnternet olması gerekmiyor tahtada hocam.
İOS için web tabanlı uygulamayı kullanabilirsiniz.
mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=wu
hocam web tabanlı ios için kodu oluşturdu tahtada öğretmen tanınmıyor diyor ne yapmam gerekiyor. mobil olarak ekledim öğretmeni ana bilgisayardaki olaşan kodu okutuncada ana program ile tahta şifreleri birbirinden farklı uyarını veriyor ne yapmam gerekiyor?

hocam web tabanlı ios için kodu oluşturdu tahtada öğretmen tanınmıyor diyor ne yapmam gerekiyor. mobil olarak ekledim öğretmeni ana bilgisayardaki olaşan kodu okutuncada ana program ile tahta şifreleri birbirinden farklı uyarını veriyor ne yapmam gerekiyor?
Öğretmen tanınmıyor yazıyorsa anahtar listesini güncellemeniz lazım hocam.

Geri