(Ücretsiz) e-Kilit - Akıllı Tahta Koruma Yazılımı

Kodla Büyü
Öncelikle teşekkür ederim hocam çok güzel bir çalışma olmuş.Hocam mobil kullanımı ve ayarlarını anlatan ayrıntılı bir video hazırlar mısınız?Çünkü mobil seçeneğini kullanmayı başaramadık(Benden kaynaklı bu işleri yeni öğreniyorum).Belki benim gibi yapamayan arkadaşlarada faydası olur.Birde tarayıcının gizli modda açılması nasıl düzeltilir?Şimdiden çok teşekkür ederim.

Öncelikle teşekkür ederim hocam çok güzel bir çalışma olmuş.Hocam mobil kullanımı ve ayarlarını anlatan ayrıntılı bir video hazırlar mısınız?Çünkü mobil seçeneğini kullanmayı başaramadık(Benden kaynaklı bu işleri yeni öğreniyorum).Belki benim gibi yapamayan arkadaşlarada faydası olur.Birde tarayıcının gizli modda açılması nasıl düzeltilir?Şimdiden çok teşekkür ederim.
https://www.mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=wu

Hocam sağolsun yardım videolarını da yapmış.

https://www.mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=wu

Hocam sağolsun yardım videolarını da yapmış.
Cevabınız teşekkür ederim.Evet yardım videolarını izledim hocam.Hangi "E- kilit mobil anahtar uygulaması" nı kuracağız?Play store de resimdeki uygulamalardan hangisi?Bunlar değilse nerden?
Hocam ben bu işleri yeni öğreniyorum soularım basit ve hatalı olabilir.Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 52
Fatih ağında idare ve sınıf tahtalarının birbirine erişme konusundaki soruna çözüm var mı?

Fatih ağında idare ve sınıf tahtalarının birbirine erişme konusundaki soruna çözüm var mı?

@tenten77 hocam bağlandığını söylemişti. Yaptığı işlem ile ilgili aşağıdaki alıntıya bakabilirsiniz.

Bir akıllı tahta ethernetle 10.89.49.45 adresini alıyor ancak benim ana bilgisayar 192.168.1.5 sanırım aynı ip havuzunda bulunmadığı için tahtadaki ekilite bağlanamıyordum. Netsuppurt ile görüyordum ama.
Hocamın yönlendirmesiyle ana pcye isim olarak kendi ipsini verdim. Şimdi kablolu veya kablosuz tüm ETler ana bilgisayara sorunsuz bağlanıyor. Mükemmel

hocam merhaba. usb anahtar oluştur ekranında usb diski 1. seviye güvenli olarak tanımladıktan sonra iptal işlemi daha doğrusu güvenliği kaldırma işlemini nasıl yapıyoruz? güvenli şekilde atadım şimdi sorun oluştu ama tekrar değişiklik yapmak istediğimde izin vermiyor.

mehmet hocam merhaba. faz 1 tahtalara SSD taktıktan sonra açılış ekranında dokunmatik çalışmıyor. güncel sürümde de aynı problemi yaşadım. sorun nereden kaynaklanmaktadır?

hocam merhaba. usb anahtar oluştur ekranında usb diski 1. seviye güvenli olarak tanımladıktan sonra iptal işlemi daha doğrusu güvenliği kaldırma işlemini nasıl yapıyoruz? güvenli şekilde atadım şimdi sorun oluştu ama tekrar değişiklik yapmak istediğimde izin vermiyor.
Merhabalar hocam, kısıtlanan izinleri manuel olarak açabilirsiniz. Ya da biçimlendirebilirsiniz diski

mehmet hocam merhaba. faz 1 tahtalara SSD taktıktan sonra açılış ekranında dokunmatik çalışmıyor. güncel sürümde de aynı problemi yaşadım. sorun nereden kaynaklanmaktadır?
Ayarlarda faz1 için gecikmeli başlangıç seçenekleri var hocam. Onları denediniz mi

bende de aynı problem var. dokunmatık çalışmıyor. usb tanınmadı şeklinde de uyarı veriyor.

Hocam programda tahta önizleme görüntülenirken, şuan önizleme olmuyor.Neden kaynaklı olabilir.Program çalışmasında sıkıntı yok.

Eğer hiç görünmediyse tahtalar ana programa bağlanmamıştır hocam.
mehcan.net/e-kilit/yardim/?w=a adresinde ağ bağlantısı ile ilgili gerekli olanları kontrol edin isterseniz.

Tam olarak daha açıklayıcı anlatabilir misiniz hocam

Ana programı açıyorsunuz. Ayarlar a tıklıyorsunuz. Açılan Ayarlar ekranında Genel kısmında en altta "Ana Bilgisayar Adı" kısmına programın kurulu olduğu bilgisayarın ip sini yazıyorsunuz. Sonra kaydet diyorsunuz

Hocam öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Faz1 tahtalara kurulum yaptık. İlk dönemlerde yöneciti diski tahtaya takılınca güncelleme arayüzü otomatik açılıyordu. Şimdi açılmıyor. Tahtalardan kaldırıp tekrar kurmak istedim ancak kurulu hatası verdi. Nasıl kaldırıp kurabilirim. Ayrıca rayüz neden artık otomatik açılmıyor.

Hocam öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Faz1 tahtalara kurulum yaptık. İlk dönemlerde yöneciti diski tahtaya takılınca güncelleme arayüzü otomatik açılıyordu. Şimdi açılmıyor. Tahtalardan kaldırıp tekrar kurmak istedim ancak kurulu hatası verdi. Nasıl kaldırıp kurabilirim. Ayrıca rayüz neden artık otomatik açılmıyor.
Teşekkürler hocam, yönetici diski içindeki USB Anahtar klasörünün içinde atman.exe duruyormu hocam. Antivirüs yazılımı silmiş olabilir ya da çalışmadını engelliyor olabilir.
Dosya yerinde yoksa yönetici diski ana programa takın ve ana ekrandaki yönetici diski tuşuna basarak yönetici diski güncelleyiniz. Dosya yerine gelecektir.

Kaldırma ekranını atman.exe yönetici olarak çalıştırarak ta açabilirsiniz.
Ayrıca ana programda ilgili akıllı tahtaya sağ tıklayarak yönetim uygulamasını çalıştır tıklayarak ta çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Geri