Ücretsiz güvenilir hosting

Kodla Büyü
wordpress.com 'dan, ücretsiz https://projenizinismi.wordpress.com alabilirsiniz.

illa normal hosting olsun istiyorsanız, sizin gibi ücretsiz hosting nereden bulurum diye arattığımızda bulduğumuz hostinger'i deneyebilirsiniz.
Alanadına da ihtiyacınız olacağı için siz sormadan söyleyeyim, www.dot.tk sitesine üye olup, www.projenizinismi.tk şeklinde alanadı alabilir, hostinginizle beraber kullanabilirsiniz.

Bilgisi olan var mı arkadaşlar
Kendi mesajınıza cevap gelmeyince 10 saat bekleyebilmişsiniz. Sorunuzu yenilemişsiniz.
Ancak cevap geldikten sonra teşekkür etmek, beğen düğmesine basmak gibi bir davranışta bulunmuyorsunuz.

Burası bir forum sitesi olduğundan mesajlarımız uzun yıllar burada kalacak. Sizin gibi direk soru sormak yerine internette arama yapanların karşısına bu mesajlar çıkacak.
En azından forum kültürüne uygun olarak verilen cevabın işe yarayıp yaramadığını belirten bir cevap gönderebilirsiniz.

Peki ya daha sizin cevabınızı değerlendirememişsem. Bu yüzden geri dönüt yazamamışsam. Bu olamaz mı. Cevabınız için teşekkür ederim. İşime yaramadı hocam.

Hatta ben bu host firmasından açtığım site, okulda açılmayınca, yardım masasına durumu belirtim, şuan okulda da açılıyor. Sorun yok. Umarım sorunsuz devam eder.

Googie Host
Infinity Free
Free Hostia
Free Web Hosting Area
Byethost
Sites.Google
Free Hosting No Ads
000Webhost
Award Space
Free Hosting

Bunlarda reklamlı yada reklamsız veriliyor ama genel de hep Cpanel (kendilerine özgü cpanel) ile veriyorlar.

Geri