Ücretsiz Joomla! Uyumlu Hosting

Kodla Büyü

sneakydr

Site Gezgini

Joomlam.com; Joomla! kullanıcılarının yerel sunucuda kurma ihtiyacı duyduğu siteleri gerçek ortamda test etmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Hiçbir ücret ödemeden 1 yıl boyunca sitelerinizi gerçek sunucu ortamında barındırabilirsiniz.

Site Adresim Nasıl Olacak?

Joomlam.com ücretsiz hosting servisinden yararlanmak için ayrı bir domaine ihtiyaç duymazsınız. Siteniz http:// siteadi .joomlam.com şeklinde olacak ve joomlanız kuruluma hazır halde size teslim edilecektir.
Böylece başka hiç bir şeye ihtiyaç duymaksızın bir website sahibi olmuş olacaksınız.

Yararlanacağım Hosting Özellikleri Nelerdir?

Joomlam.com ile ücretli hosting hizmeti almışcasına rahat ve sorunsuz bir şekilde websitenizi hazırlayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz standart özellikler aşağıdaki gibidir;
* 250 MB Web Alanı
* 3 GB Trafik
* 2 adet veritabanı
* FTP Erişimi
* cPanel 11

Detaylı bilgi için: www.joomlam.com

Daha detaylı bilgi için 7/24 Telefon: 0 216 383 5216

* Joomlam.com açıldığı günden bu yana 600+ kişiye ücretsiz hosting hizmeti sunmaktadır.
* Joomlam.com ücretsiz hosting hizmeti Netbilsis güvencesi altındadır.

netbilsisin ücretlisini kullanmıştım sorun yoktu. gecenlerde joomlam uzantılı alayım dedim. 15 gun oldu sanırsam hala aktif etmediler. aradım tel ile gene tık yok.

Ben de ücretlisini aldım sorun yok. Fakat , bitane de joomla domolarım için alayım dedim , verilen kullanıcı cpanel bilgilerinde sorun var şifre- kallanıcı adı uyumsuz iletisi alıyorum. destek istedim.15 gün oldu cevap yok.

Geri