udemy kurs tavsiyesi

Kodla Büyü

vgmrym

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar,
Kendimi geliştirmek güncel programları takip edebilmek adına Udemy kurslarından bir kaç tane almak istiyorum. Programlama, web tasarım, grafik tasarımdan önerdiğiniz mutlaka bakmalısın dediğiniz kursalar var mı tavsiyeleriniz değerli benim için.

Sadık Turan in kursu var hocam arada indirime girer ben 30 liraya almıştım süresiz erişim, sürekli de güncelliyor, içerik gayet güzel kenarda duruyor binde bir ihtiyaç olduğunda açıyorum ihtiyaç olan bölümü işime çok yarıyor. Başlangıç html,CSS sonra js, bootstrap, sass, angular, temel veri tabanı, MCV projeler inceleyin derim

Murat yücedağ ve Engin demiroğ un eğitimlerinden 3-4 tane satın aldım,izledim çoğunu da, ayrıca sadık turan da iyidir. Bu fiyatlara düzenli ve ömür boyu izlenme grantili video bedava.

Az kaldı ben de atacağım video editlerim biterse yükleyeceğim.
Hatta fikir de alayım sizden. Başlık açsaydım iyi olurdu ama ilgilenenler burada.
Proje bazlı c# masaüstü Satışa hazır proje olacak.
Görselden kodlamaya ve setup hazırlamaya baştan sona anlattım.
Sizce proje bazlı olması mantıklı mı

Az kaldı ben de atacağım video editlerim biterse yükleyeceğim.
Hatta fikir de alayım sizden. Başlık açsaydım iyi olurdu ama ilgilenenler burada.
Proje bazlı c# masaüstü Satışa hazır proje olacak.
Görselden kodlamaya ve setup hazırlamaya baştan sona anlattım.
Sizce proje bazlı olması mantıklı mı

Sorular
hazır kodları da verecek misniz?
Proje güncel herkese hitap edecek tarzda mı?
videolarınızı farklı kişilere izlettirerek görüş aldınız mı?
görüş aldıysanız eğer bunlarla yakınlık dereceniz nedir? Ve kaç kişi?
kursu almasını istediğiniz kitlenin hazır bulunuşluğu ne oalcak ve videolaraı izlettiyseniz test amaçlı bu kitlenin özelliğini taşıyor mu?
izleyecek kitelnin hazır bulunuşluluk alt ve üst düzeyi ne olmalı?

Hocam bu tarz daha sorular hazırlanıp ona göre cevaplanması bence projeniz hakkında size bilgi verecektir. eğer bu şekilde hazırlanırsanız ortaya eminim iyi birşey çıkar yoksa plansız programsız birşey olabilir. bu tarz sorular ne kadar kapsamlı olursa projenizde o şekilde olur. bu sorularaı sorack ve değerlendirecek kişi siz değil tamamemn tarafsız biri olmalı.

Özellikle benim beğendiklerim UDEMY'de -> PHP için Tayfun Erbilen çok sağlam bir kurs,
JAVASCRIPT için Mustafa Murat COŞKUN ,
Flutter için Emre ALTUNBİLEK,

Meslek Lisesi Web Tasarım Dalı için tüm derslerle alakalı Youtube kanalımda da giriş-orta düzey HTML-CSS-Javascript-Jquery dersleri kaynak kodları ile birlikte güncel olarak var. -> https://www.youtube.com/c/SOSYALBİLİŞİM?sub_confirmation=1

Üst düzey front-end teknolojileri için youtube'da Adem İlter aklıma gelenler bunlar hocam.

Sorular
hazır kodları da verecek misniz?
Proje güncel herkese hitap edecek tarzda mı?
videolarınızı farklı kişilere izlettirerek görüş aldınız mı?
görüş aldıysanız eğer bunlarla yakınlık dereceniz nedir? Ve kaç kişi?
kursu almasını istediğiniz kitlenin hazır bulunuşluğu ne oalcak ve videolaraı izlettiyseniz test amaçlı bu kitlenin özelliğini taşıyor mu?
izleyecek kitelnin hazır bulunuşluluk alt ve üst düzeyi ne olmalı?

Hocam bu tarz daha sorular hazırlanıp ona göre cevaplanması bence projeniz hakkında size bilgi verecektir. eğer bu şekilde hazırlanırsanız ortaya eminim iyi birşey çıkar yoksa plansız programsız birşey olabilir. bu tarz sorular ne kadar kapsamlı olursa projenizde o şekilde olur. bu sorularaı sorack ve değerlendirecek kişi siz değil tamamemn tarafsız biri olmalı.

İlginiz için teşekkür ederim.
Eğitimin sonunda proje hazır olacak fakat dosya olarak vermeyi düşünmüyorum. Videoları adım adım yaparsa zaten sorunsuz kodlar olur
Piyasası hareketli bir program, zaten ben elimde olanın (satabildiğim versiyonunu) nasıl yapıldığını anlattım
Kimseye izletmedim henüz videoları
Hani kendime güvendiğim tarafı en az 10 işletmeye verdim kullanılıyor.
Kursiyerde biraz c# temeli olmalı
C# ın aktif kullanımı olacak
Görsel tasarımı önemsedim
Class metod kullanımları
Entity framework
Lambda fonksiyonları
Sql localdb kullanımı
Rdlc report kullanımı vb.
İlk olacağı için aslında tedirginim.
Satışı kolay bi program, kursiyer için tetikleyici yanı da bu diye düşünüyorum. Eğitim videoları epey var fakat proje bazlı o kadar değil.
44 dersten oluşuyor, hesaplamadım ama 30 saat civarında
Editleme bittikten sonra yayınlarım sanırım.

Bu mesajda ürün yerleştirme bulunmaktadır! :)

Hocam Udemy için hazırladığım "5 Derste Photoshop" eğitim seti var, başlangıç seviyesi için. Ama burda ücretli.
Ücretsiz versiyonunu Youtube kanalıma da attım. Ordan da takip edebilirsiniz.
Şu an orta seviye için hazırlık yapıyorum. Tamamladığımda onu da yayınlayacağım.

Son düzenleme:
Btk kurslar 1 milyon istihdam projesi kapsamında ücretsiz. Kursları da yukarıda ismi geçenlerden de verenler var. Mesala Sadık Turan

Çok güzel tavsiyeler olmuş teşekkürler btk kurslarını da hiç bilmiyordum bayağı uzak kalmışım YouTube da sınırsız video var ama dağınık oluyor ve bir süre sonra bırakıyorum az da olsa ücretli olunca o kadar verdim bür izleyeyim diyorum

İlginiz için teşekkür ederim.
Eğitimin sonunda proje hazır olacak fakat dosya olarak vermeyi düşünmüyorum. Videoları adım adım yaparsa zaten sorunsuz kodlar olur
Piyasası hareketli bir program, zaten ben elimde olanın (satabildiğim versiyonunu) nasıl yapıldığını anlattım
Kimseye izletmedim henüz videoları
Hani kendime güvendiğim tarafı en az 10 işletmeye verdim kullanılıyor.
Kursiyerde biraz c# temeli olmalı
C# ın aktif kullanımı olacak
Görsel tasarımı önemsedim
Class metod kullanımları
Entity framework
Lambda fonksiyonları
Sql localdb kullanımı
Rdlc report kullanımı vb.
İlk olacağı için aslında tedirginim.
Satışı kolay bi program, kursiyer için tetikleyici yanı da bu diye düşünüyorum. Eğitim videoları epey var fakat proje bazlı o kadar değil.
44 dersten oluşuyor, hesaplamadım ama 30 saat civarında
Editleme bittikten sonra yayınlarım sanırım.

Siz sordğunuz için ilk etapta aklıma gelenleri yazdım zaman zaman bazı projeler içerisinde bulunduğum için bu süreçleri hep geçirdik o yüzden sizde iyi bir kitelye ulaşmak ve iyi bir ürün elde etmek istiyorsanız mutlaka bu tarz bir ön çalışma yapmalısınız

Geri