Udemy Kursuma Ücretsiz kaydolun

Kodla Büyü
Hocam merhaba kursunuz için tebrik ederim. Benim de bir kursum var başlarda öğrenci bulmakta zorlanıyordum. BBNET'te 3 günlük sınırsız kupon paylaştım ve çok güzel dönütler aldım yaklaşık 250 civarı arkadaşım kursa kaydoldu ve inceledi. Çok güzel dönütler aldım hepsine burdan bir daha teşekkür ederim. Sizin de yeni bir kurs oluşturduğunuzu görünce deneyimlerimi paylaşma gereği duydum. Bu şekilde +200 öğrenci ile başlarsanız ilerisi için daha verimli olur ücretli olarak bu sayılara ulaşmanız 2-3 ayı bulabilir.

Hocam merhaba kursunuz için tebrik ederim. Benim de bir kursum var başlarda öğrenci bulmakta zorlanıyordum. BBNET'te 3 günlük sınırsız kupon paylaştım ve çok güzel dönütler aldım yaklaşık 250 civarı arkadaşım kursa kaydoldu ve inceledi. Çok güzel dönütler aldım hepsine burdan bir daha teşekkür ederim. Sizin de yeni bir kurs oluşturduğunuzu görünce deneyimlerimi paylaşma gereği duydum. Bu şekilde +200 öğrenci ile başlarsanız ilerisi için daha verimli olur ücretli olarak bu sayılara ulaşmanız 2-3 ayı bulabilir.
Hocam teşekkür ederim.
Sınırsız kupon için sadece bbnet için nasıl ayarlayacağım bilemedim. Zaten ilk başta bu şekilde düşünüyorum. Bu konuda özelden yardımcı olursanız teşekkür ederim

Ödemeler konusunda bilgi verir misiniz hocam. Bir sınır var mı. Tr deki bankalara ödeme alabiliyor muyuz.

Ödemeler konusunda bilgi verir misiniz hocam. Bir sınır var mı. Tr deki bankalara ödeme alabiliyor muyuz.

Öncelikle paypal geçerli olmadığı için payoneer isimli bir platform ile udemy anlaşması var. Udemy kurs ücretlerini 2 ay sonra Payoneer üzerine aktarıyor. Payoner ise 20 dolar ve üstü için sizin belirlediğiniz bir Banka üzerine TL olarak havale ediyor.

udemy den satın aldığımız bir kursu ne zamana kadar kullanabiliyoruz. ben kursu şimdi satın alsam mesela seneye dersi alabiliyor muyum?

Yazıp yazmamakta kararsız kaldım, beklentiye girmiş arkadaşlardan özür dileyerek yazmak istedim.
İlk yayınladığımda kursu 10 kupon ücretsiz ayarlamıştım ve burda paylaşmıştım, arkadaşlardan destek bekleyerek. Sonrasında da sınırsız tannımlama düşünüyordum destek ve değerlendirmeler için. Fakat geçen ay analize baktığımda burdan kayıt olan arkadaşların hiç birisi değerlendirmemiş desteklememiş, hadi geçtim değerlendirmeyi de izleyen bile olmamış.
Alınmış kenara konulmuş. Kullanılmayacaksa en azından istifade edeceklere engel olunmasaydı keşke.
Beklentiye giren arkadaşlardan tekrardan özür dilerim.

Yazıp yazmamakta kararsız kaldım, beklentiye girmiş arkadaşlardan özür dileyerek yazmak istedim.
İlk yayınladığımda kursu 10 kupon ücretsiz ayarlamıştım ve burda paylaşmıştım, arkadaşlardan destek bekleyerek. Sonrasında da sınırsız tannımlama düşünüyordum destek ve değerlendirmeler için. Fakat geçen ay analize baktığımda burdan kayıt olan arkadaşların hiç birisi değerlendirmemiş desteklememiş, hadi geçtim değerlendirmeyi de izleyen bile olmamış.
Alınmış kenara konulmuş. Kullanılmayacaksa en azından istifade edeceklere engel olunmasaydı keşke.

Sayın hocam, bu konudaki hayal kırıklığınızı anlıyorum. Ancak kurunun yanında yaşları da yakmasaydınız keşke :(

Elbette bu konuda tercih size ait. Çalışmanızda başarılar diliyorum ki 151 öğrencide 4,9 puan ortalamasına sahip olmanız bunu zaten gösteriyor :) Kolay gelsin.

haklısınız hocam, Türk milletinin alışkanlığı bu ne yazık ki, depolamak.

hocam onlardan alın bize verin bari. geçekten kendini geliştirmek isteyenlerin hakkına giriyorlar.
en kısa zamanda tekrar bekliyoruz hocam sizden

Hocam kursunuz satın alınamıyor. Udemy de genel bir sorun mu var yoksa kursunuza özel bir durum mu bilmiyorum ama kursunuzu satın alamadım, çünkü ödeme kabul etmedi Udemy

Şimdi denedim alttaki hatayı veriyor
Ekran görüntüsü 2020-12-21 201246.png

Son düzenleme:
Geri