Üniversitelerle işbirliği

Kodla Büyü

mostwanted

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar istanbul ve yakın çevredeki üniversitelerin bilgisayar öğretmenliği bölümüyle iş birliği yapmalıyız ne kadar kalabalık olursak o kadar etkili olur.öğretmenlerin çoğu yol vs.gibi nedenlerle katılamayabilir açığı üniversite öğrencileriyle kapatmak etkili olur

Hocam sıra o işlere geldi zaten. seanslar, sempozyum programı tamam gibi bu akşam yarın kesin içerik yayınlanır ve buna göre afişlerimizi düzenleriz.

desteğe ihtiyacımız var ve diğer branşlardan görmüyoruz bu desteği.o yüzden öğrencilerede ihtiyaç var.etkili konuşan arkadaşlar fakültelere gidip öğrencileri bilgilendirmeli

evet üniversite öğrencilerinide bu konuda bilgilendirmeliyiz mutlaka
zaten bu konu onları daha da fazla ilgilendiriyor atamalarda çok çok büyük sıkıntılar yaşayacaklar.

işin ne kadar ciddi boyutlara ulaştığını görmelerini sağlamamız gerekiyor. ben anadolu üniversinden mezun oldum ünv. tedeki hocalarımla konuşup bilgisayar öğretmenliği bölümü öğrencilerine bu konudan bahsetmelerini istiycem.umarım ordan da katılım gerçekleşir.

ebruböte hocam ben anadolu böteden yavuz hocaya ilettim. ilgilenirse o ilgilenir. belki birde ömer hoca. bilgisayar kulübünüde haberdar ettim ama birşey çıkmaz kulüpten.

istanbuldaki üniversitelerin ilgi göstermesi lazım.diğer illerden gelmek çok kolay olmayacak

bence de üniversitelerle işbirliği sağlanmalı. Çünkü öğrencilerin katılımı daha rahat olabilir. çeşitli sebeplerle gidemeyenler ise fon oluşturulursa öğrencilere yol masraflarında yardım edebilir. hatta otobüs ayarlanabilir...

sulsen' Alıntı:
bence de üniversitelerle işbirliği sağlanmalı. Çünkü öğrencilerin katılımı daha rahat olabilir. çeşitli sebeplerle gidemeyenler ise fon oluşturulursa öğrencilere yol masraflarında yardım edebilir. hatta otobüs ayarlanabilir...

Olmadı benim gibi uzaklık nedeniyle katılamayacak olanlar bile (kendi adıma) bu fona katkıda bulunabilir... Orada herkes olmalı... + Üniversite öğrencilerinin katılması hem daha kolay hem bu işin büyük boyutlarda yankı bulmasını sağlar...

Arkadaslar eğer bir aksilik olmazsa Sakarya üniversitesi eğitim fakültesi Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri öğretmenliğinde
okuyan öğrenci arkadaslarımızdan 40- 50 tanesi ve 4-5 akademisyen arkadas o gün bizlerle olacaklar, o günün formatını net olarak
belirleyebilirsek akademisyen arkadaslara sunum ya da panel gibi etkinlikler de görev verdirmeye çalışıyoruz.Malumunuz onların yeteneği
bizlerden daha iyidir bu konularda.

etkili konuşan arkadaşlar fakültelere gidip öğrencileri bilgilendirmeli

aakcakaza' Alıntı:
Arkadaslar eğer bir aksilik olmazsa Sakarya üniversitesi eğitim fakültesi Bilgisayar ve Öğretim teknolojileri öğretmenliğinde
okuyan öğrenci arkadaslarımızdan 40- 50 tanesi ve 4-5 akademisyen arkadas o gün bizlerle olacaklar, o günün formatını net olarak
belirleyebilirsek akademisyen arkadaslara sunum ya da panel gibi etkinlikler de görev verdirmeye çalışıyoruz.Malumunuz onların yeteneği
bizlerden daha iyidir bu konularda.

Hocam çok güzel. Tabiki orada etkili konuşma ve akademik ispatlar çok daha etkili olacaktır. Hık mık demezler bizim gibi :)

Arkadaşlar ben de Ankara üniversitesinden 2 araştırma görevlisi arkadaşıma ulaştım. Umarım bişeyler yapabilirler..

arkadaşlar katılacak olanlar lafı evirip çevirmeden direk konuya girip sıkıntılardan bahsetmeli

Geri