Unutulan Deep freeze Şifresi

Kodla Büyü
bende alabilirmiyim diyenlerin hepsi öğretmenmi acaba :D arada öğrenci varmı merak ettim bak şimdi :D
birde çözüm neymiş onuda merak ettim :D

sadoo_' Alıntı:
bende alabilirmiyim diyenlerin hepsi öğretmenmi acaba :D arada öğrenci varmı merak ettim bak şimdi :D
birde çözüm neymiş onuda merak ettim :D

hayırlısı :)

Öm'ler atılmıştır.

çözümünü yaz şuraya da rahatla. Sanki öğrenci "ben de alabilir miyim" diye mesaj atamaz mı size yani :)

mystreous' Alıntı:
çözümünü yaz şuraya da rahatla. Sanki öğrenci "ben de alabilir miyim" diye mesaj atamaz mı size yani :)

Atar mı ki? Üye olmazlar zannetmiyorum...
Ama yine de haklısın yazayım:

Arkadaşlar undeepfreeze diye bir programı var. Çift tıklayıp olması gereken şifreyi yazıyorsunuz hepsi bu.
Bir çok sürüm de denedim işe yarıyor.
Hatta şurada linki varmış.

Hocam dediğiniz programın kullanımına baktım fakat çalışmadı. nerde hata yapıyorum acaba. deepfreze hala aktif.
üçüncü seçeneği seçip exıt diyorum. reset atınca yine eski haline dönüyor.ayarları kaydetme butonu da hiç aktif olmadı.

svbarut' Alıntı:
Hocam dediğiniz programın kullanımına baktım fakat çalışmadı. nerde hata yapıyorum acaba. deepfreze hala aktif.
üçüncü seçeneği seçip exıt diyorum. reset atınca yine eski haline dönüyor.ayarları kaydetme butonu da hiç aktif olmadı.
cevap verebilecek kimse yok mu?

Hangi mantıkla tüm bilgisayarların şifresi farklı konur ki :verymad:
En garanti çözüm format :idea:

bu programı alıp deneyen var mı acaba ben mi bi yerde hata yapıyorum,olmadı, deepfreze i kaldırabilen var mı?

Geri