Ürün iade

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar n11 den bilgisayar aldım henüz gelmedi, iade etmek istiyorum, sorun çıkar mı. Nasıl bir yol izlemem lazım

Açma hocam, açıp da beğenmeyip de göndemek istersen 14 gün içinde cayma hakkın var.

MADDE 18 – (1) Tüketici, yedi gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin taksitle satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir. ...

Açma hocam, açıp da beğenmeyip de göndemek istersen 14 gün içinde cayma hakkın var.

MADDE 18 – (1) Tüketici, yedi gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin taksitle satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir. ...
Teşekkür ederim. Kargoyu teslim almadan iade edeyim o zaman...

aldığınız yerle iletişime geçin onlar sizi yönlendirirler
ama teslim alırsanız geri gittiğinde servis vs süreci oluyorsa baya uzun sürebilir.

Arkadaşlar n11 den bilgisayar aldım henüz gelmedi, iade etmek istiyorum, sorun çıkar mı. Nasıl bir yol izlemem lazım
Değiştir ve İade Et seçenekleri var. Onlara tıklayınca, bir kod numarası veriyorlar, o numarayla ücretsiz geri gönderiyorsun. Kargoyu teslim almayıp geri gönderme uygulamasını hiç yapmadım, öyle de olur herhalde. Ürün satıcıya ulaştığında parayı kredi kartına geri iade ediyorlar. Niçin iade ediyorsun?

Kargocudan almama şansı yok hocam çünkü iade kodu ile yeniden kargolamanız gerekiyor. Alıp tekrar göndereceksiniz. Kargo elemanı almayabilir ama şubenin almama şansı yok

Kargocudan almama şansı yok hocam çünkü iade kodu ile yeniden kargolamanız gerekiyor. Alıp tekrar göndereceksiniz. Kargo elemanı almayabilir ama şubenin almama şansı yok
Daha evvel iptal ettiğim kargo gönderilmişti, almadan geri yolladım.
Aynı şekilde epey geç gelen kargoyu da teslim almamıştım.
Alamadığımız kargolar da oluyor, geri yolluyorlar.
Denemekten zarar gelmez hocam. :)
Yukarıda belirtildiği gibi alınan yerle(n11) de iletişime geçilebilir.
Bu arada, keşke tek derdimiz kargolar olsa. Forumdaki diğer sorunlara bakınca...

hocam kargocu gelince ürünü almaktan vazgeçtiğim için ürünü teslim almıyorum deyin hiç bir şeye de imza atmayın, ben aynen öyle yaptığım birçok internet siparişim olmuştur ya geç kaldığı ya gelen kutu ezik olduğu için yada daha uygununu bulduğum için yada ihtiyaç kalmadığı için.

Değiştir ve İade Et seçenekleri var. Onlara tıklayınca, bir kod numarası veriyorlar, o numarayla ücretsiz geri gönderiyorsun. Kargoyu teslim almayıp geri gönderme uygulamasını hiç yapmadım, öyle de olur herhalde. Ürün satıcıya ulaştığında parayı kredi kartına geri iade ediyorlar. Niçin iade ediyorsun?
700 TL indirime girmis

Geri