Usb Anahtar Yazılımı Atak Programı nasıl kaldırlır?

Kodla Büyü
Hocam kaldırma flashı farklı olsun, bi de admin de kurulum yaptıysanız admin de kaldırlıyor. program arayüzünden kaldırma flashını oluşturabilirsin

Arkadaşlar faz2 Windows 8.1 tahtalara atak kurduk. Atak çalışıyor ama kaldırmak isteyip kaldırma flashı oluşturduğumuzda atakı kaldıracağına tahtayı açıyor. Farklı Usb belleklerle ve farklı formatlarda denedik ama kaldırmıyor, win10 yüklü tahtalardan kaldırabiliyoruz ama Win 8.1 den kalkmıyor. Kurulum sırasında EBAAdmin şifresi istemişti şifre ile kurduk, kaldırma işlemini de EBAAdmin oturumuyla denedik yine kalmıyor bir türlü. Daha önce de bazı arkadaşlar bu sorun ile karşılaşmış, fikri olan veya çözüm bulan var mı acaba, şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar faz2 Windows 8.1 tahtalara atak kurduk. Atak çalışıyor ama kaldırmak isteyip kaldırma flashı oluşturduğumuzda atakı kaldıracağına tahtayı açıyor. Farklı Usb belleklerle ve farklı formatlarda denedik ama kaldırmıyor, win10 yüklü tahtalardan kaldırabiliyoruz ama Win 8.1 den kalkmıyor. Kurulum sırasında EBAAdmin şifresi istemişti şifre ile kurduk, kaldırma işlemini de EBAAdmin oturumuyla denedik yine kalmıyor bir türlü. Daha önce de bazı arkadaşlar bu sorun ile karşılaşmış, fikri olan veya çözüm bulan var mı acaba, şimdiden teşekkürler.
Hocam ben ATAK programını EBAAdmin oturumunda kurmuştum, kaldırırken de aynı oturumda kaldırdım. Sorun olmadı. Tabi ATAK ile kaldırma diski oluşturmanız ve şifre olarak da EBAAdmin şifresini girmeniz gerekiyor ki bunları yapmışsınız zaten. Varsa eğer deepfreeze tarzı programların kapalı olması gerekiyor.

Kaldırma flaş belleği ayrı bir bellek olsun hocam.

Bu arada ben 1.09 sürümünü kullanmıştım.

Cevap için teşekkürler, kurulumu EBAAdmin den yapmıştım, tahta açıldıktan sonra denetim masası-kullanıcılar kısmından EBAAdmine geçiyorum, sonra kaldırma flaşını takıyorum ama kaldırmıyor hatta açma flaşını çıkarıp kaldırma flaşını taktığımda kaldırma flaşını açma flaşı gibi görüyor ve tahtayı açıyor, bir çok flaş ile denedim ama olmadı malesef, bir tahta olsa format atacağım ama çok tahta var bu şekilde. Ben 2.0 ile kurdum ama 1.9 u da denedim açma flaşı oluyor ancak kaldırma flaşı işe yaramıyor. Win10 da böyle bişey ile karşılaşmadım, win 8.1 in çok kullanıcılı imajı olduğu için olabilir mi acaba bilemedim, aklıma başka bişey gelmedi.

Bende de atak benzeri maks diye bi prog vardi.Sifreleri unutmuslar. Baktim olmuyor iyice daraldim. Attim imaji yeniden atak kurdum. Kendim simdi sifremde var istedigim gibi mudahale ediyorum. Bence hic ugrasmayin onu cozmekle. Allah bilir hangi sifre ile kuruldu. Atin bi imaj 10 dk surer. Atak kurmakta 2 dk. Yani 12 dk da piril piril.
Çok tahta olsa bile 1 gunde kurtulursun hocam. 2023 imaji bayagi guzel

Bende de atak benzeri maks diye bi prog vardi.Sifreleri unutmuslar. Baktim olmuyor iyice daraldim. Attim imaji yeniden atak kurdum. Kendim simdi sifremde var istedigim gibi mudahale ediyorum. Bence hic ugrasmayin onu cozmekle. Allah bilir hangi sifre ile kuruldu. Atin bi imaj 10 dk surer. Atak kurmakta 2 dk. Yani 12 dk da piril piril.
Çok tahta olsa bile 1 gunde kurtulursun hocam. 2023 imaji bayagi guzel
Hocam 2023 imajı derken? Hafızoğlu mu?

Hafızoğlu'nun web sitesine baktım, imajlar kaldırılmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam 2023 imajı derken? Hafızoğlu mu?

Hafızoğlu'nun web sitesine baktım, imajlar kaldırılmış.

@doganytu hocamin imajini attim ben cok begendim

Geri