usb aygıtı tanınmadı

Kodla Büyü

sessiz27

Site Gezgini
hocalarım öncelikle selamunaleykum 2 gündür usb aygıtı tanınmadı sorunu ile ugrasıyorum kafayı yedirdi bana format attım driver ları sitesinden indirdim kurdum aygıtı tak sök yaptım ne yaptıysam olmuyor .
Sorun tam olarak şu bilgisyarda hiç bir aygıt takılı değil ama sürekli usb aygıtı tanınmadı hatası alıyorum her 5 sn de bir usb aygıtı tanınmadı diye uyarı veriyor bilgisayar.
qdlA5D.png

hocalarım öncelikle selamunaleykum 2 gündür usb aygıtı tanınmadı sorunu ile ugrasıyorum kafayı yedirdi bana format attım driver ları sitesinden indirdim kurdum aygıtı tak sök yaptım ne yaptıysam olmuyor .
Sorun tam olarak şu bilgisyarda hiç bir aygıt takılı değil ama sürekli usb aygıtı tanınmadı hatası alıyorum her 5 sn de bir usb aygıtı tanınmadı diye uyarı veriyor bilgisayar.
qdlA5D.png
Buna benzer bir hata alıyordum boardda sorun varmış garantiye yolladık, sıfırladılar sizde de ayni sorun olabilir mi acaba

Bilmiyorum ki hocam artık ben de donanımdan şüphelenmeye başladım ne yaptıysam düzeltemiyorum.

Bi bakayım hocam o zaman herşeyi denedim bir de tüm USB portları çalışıyor aynı zaman da

Geri