Usb Bellek Çalışmıyor

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar geçen gün çift taraflı hi-level marka usb belleği bilgisayardan çıkardım. Ardından taktığımda hiçbir şekilde görmedi. Neden olabilir? Çeşitli yerlerde benzer durumlar için yanmış olabileceği yazıyor. Yardım edebilecek olan var mı?

Hocam bu markalarda kaç kes bende denk geldim iki sebeple oluyor ya manyetik alanı zarar gördüğü için olmuyor(bazen toz tutuyor bazende usbden zarar görüyor.) ya da virüs kaptığı için algılamıyor öfleyin bir kaç farklı usb girişlerinde deneyin algılayabilir.

Usb belleği dış plastik korumada çıkardım. Bira üfleyip püfledim. Aynı bilgisayarın farklı girişlerinde ve telefonda denedim olmadı. Bakalım birkaç hafta sonra nasıl olacak. ?

Arkadaşlar geçen gün çift taraflı hi-level marka usb belleği bilgisayardan çıkardım. Ardından taktığımda hiçbir şekilde görmedi. Neden olabilir? Çeşitli yerlerde benzer durumlar için yanmış olabileceği yazıyor. Yardım edebilecek olan var mı?

Merhabalar,
Hi-Level Ucuz chip üreticisi. Satın alınan belleklerde %25 gibi arıza riski çıkar. İthalatçı firma sorun çıkarmadan birebir bu değişimi yapar.
Önemli verilerinizi katı hal (SSD ve USB) bellek ortamlarında saklamayınız. Mümkünse aynı verilerinizi bulut ya da farklı ortamlara bire-bir aktive yedekleyiniz.

Değişim için zamanı geçti maalesef. İçinde ne olduğundan tam da emin değilim. Bundan sonra dediğiniz gibi önemli klasör ve dosyaları bulutlarda saklayacağım.

Son düzenleme:
Geri