USB Disk Security v6.1.0.225-Flash Bellekteki Virüsleri Sil

Kodla Büyü

dellykt

Site Gezgini
l6nza6ts.png

USB Disk Security v6.1.0.225 | 7.18 Mb
USB Disk Security, USB sürücü yoluyla olabilecek herhangi bir tehdite karşı %100 güvenlik sağlar, diğer uygulamaların çoğu ancak %90 güvenlik garanti etseler de başarısız olurlar. USB Disk Security güncellemelere ihtiyaç duymadan çevrimdışı bir bilgisayarı daimi olarak güvenlik altına alabilen güçlü bir antivirüs yazılımıdır. Ama diğer antivirüs yazılımları düzenli olarak veritabanı güncellemesi yapmak zorundadırlar ve çevrimdışı bir bilgisayarın güvenliğinde etkili olamazlar. Program kolay kullanım çözümü ile tüm yazılımlarla %100 uyumludur ve bilgisayarınızı yavaşlatmaz.

Özellikler:

-USB kayıt aygıtı yoluyla herhangi bir kötü niyetli yazılıma karşı %100 güvenlik sağlar.
-Çevrimdışı bilgisayar güvenliğinde en iyi çözümdür.
-Dünyanın en hızlı ve kücük antivirüs yazılımıdır.
-Tüm yazılımlarla %100 uyumludur
-Kullanımı kolaydır.

http://www.wupload.com/file/1877708041/ ... 610225.rar

Bu dosya paylaşım sitelerine okuldan girebiliyor musunuz?Ultrasurf bi işe yaramıyor.

çok güzel,
bilgisayarınızdaki herhangi bi şeyin
usb'ye kopyalanmasını engelleme ve
eğer isterseniz bilgisayarınıza takılan
usb'yi yoksayma gibi bi özelliği var

teşekkürler

Öğretmenler odasına kurdum artık virüs temizleme, format gibi işlerle uğraşmıyorum. :)

eyvallah ellerine sağlık program hastalıklı değildir inşallah :)

bende kurayım öğretmenlerimin odasına. Gerçi hayal güöleri yüksek onlar yine bi şekilde bozarlar ama olsun :)

biriside meb bağlantısından indirmek için sitede paylaşsada tşk etsek.. :sleep:

tcoalngsau' Alıntı:
biriside meb bağlantısından indirmek için sitede paylaşsada tşk etsek.. :sleep:

Katılıyorum, USB disk security programının son sürümü FULL elinde olan varsa okuldan indirebileceğimiz şekilde paylaşabilir mi acaba :wink:

Teşekkürler

Geri