Üstteki üye neyi ile ünlü?

Kodla Büyü
Malatyalı ve Yüksek bir ihtimal Malatya da kaza sonucu hayatını kaybeden Tuğrul Çorbacı adlı meslektaşımızın arkadaşıdır.

sezginozturk' Alıntı:
Malatyalı ve Yüksek bir ihtimal Malatya da kaza sonucu hayatını kaybeden Tuğrul Çorbacı adlı meslektaşımızın arkadaşıdır.

Evet hocam..Allah Rahmet eylesin Tuğrul hocamıza...Tanıyordum.

DotCom' Alıntı:
Nickini çözemediklerim arasında :)

@omd nin resmi hakkında:

Monkey D. Luffy

one piece adlı animenin ana krakteri...luffy'nin hayatta tek amacı bir gun pirate king olmak ve 'one piece' adlı hazineyi ele geçirmektir...

genel olarak bakıldığında diğer animelerin (naruto ,dragon ball,bleach...) ana karakterleri ile olan benzerliği çok fazla (uzumaki naruto ,songoku...)...aynı onlar gibi kafası genelde pek çalışmayan ,iyi kalpli,güçlü,komik ve karnı her daim aç olan bi eleman bu luffy...ama nedense bana diğerlerinden daha sempatik ve samimi geliyo...

küçükken yanlışlıkla devils fruit'lerden birini yemiştir,bu sayede vücudu lastik gibi esner.

İLGİLİ ÇİZGİ FİLM
http://www.youtube.com/watch?v=dzcD-ufTGVY

Ekli dosyalar

• 1018.jpg
    1018.jpg
    7.2 KB · Görüntüleme: 395
Nickinden dolayı tayin istemesiyle , 42 dolayısıyla da Konya'lı veya Konya'ya atanmak istemesi kuvvetle muhtemel bir üyedir.

Faydalı yazılım çalışmaları da mevcuttur aynı zamanda

sezginozturk' Alıntı:
Bana zor geldi.
Ama seminerler katılan. Fatih projesi okulunda görevli bir arkadaş.
Yıldız Teknik Böte mezunu.
daha önce es geçildiği için kendini tanıtmaya çalışan arkadaş :D

( Ey Vallah dostum. :D)

sezginozturk' Alıntı:
sezginozturk' Alıntı:
Bana zor geldi.
Ama seminerler katılan. Fatih projesi okulunda görevli bir arkadaş.
Yıldız Teknik Böte mezunu.
daha önce es geçildiği için kendini tanıtmaya çalışan arkadaş :D

(sargon yüzünden yine es geçildik:D)

kendini tanıtmayı seven, edebiyata gerçekten meraklı olduğunu düşündüğüm sezgin ile :)

zıtlıklara büyük anlam yükleyen....(uçsuz bucaksız azınlık) çok anlamlı geldi bana

Çözüme ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapar fırça kaymak buna dahil. :mrgreen:

hasari' Alıntı:
Çözüme ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapar fırça kaymak buna dahil. :mrgreen:

Kardeşimiz evli, mutlu, mesut ve çocukludur . Ama bitmeyen BBNet aşkı, web şablonları ve grafik paylaşımlarıyla ünlüdür :) Sensiz olmaz :alkis:

Fenerlileri sevmez milli duyguları yüksektir bu aralar ayrana sardı. :lol:

the_korsan' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Kardeşimiz evli, mutlu, mesut ve çocukludur . Ama bitmeyen BBNet aşkı, web şablonları ve grafik paylaşımlarıyla ünlüdür :) Sensiz olmaz :alkis:
@the_korsan kardeşim olaylara nokta koymasıyla meşhurdur ha birde bbnet virüsleriyle uğraşmakla. :D

Kendini tanımam büyük ihtimal sonraki üyede beni tanımaz :D
(siteye giriyorum ama yorum yapmaya fırsat bulamıyorum evli ve bebekli olunca... o yüzden mazur görün beni)

Necip Fazıl hayranı, onun gibi hayat ve ölüm trajedisi içinde yoğrulan

düzeltiyorum, yorumumun ilk bölümünü yazan :)

Geri