uuuuuuuu.uuu nedir?

Kodla Büyü

rbetul

Üye
telefonumda kullandığım hafıza kartını bilgisayarıma taktım.
kendi klasörlerimin içinde uuuuuuuu.uuu isimli epey bir klasör var. bu virüs işareti mi?

sadece bir klasöre tıkladığımda "dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" hatası alıyorum.diğerlerini açabiliyorum.
ayrıca ne klasör ne şarkı kopyalayabiliyorum.

combofix ve avg ile tarattım birşey çıkmadı.

önerileriniz???

rbetul' Alıntı:
kendi klasörlerimin içinde uuuuuuuu.uuu isimli epey bir klasör var. bu virüs işareti mi?

sadece bir klasöre tıkladığımda "dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda" hatası alıyorum.diğerlerini açabiliyorum.

önerileriniz???
Telefonunuzda Windows Mobile mı yüklü Android mi?

Başlığı görünce "virüstür herhalde" diye düşündüm. Büyük ihtimal de öyledir hocam.

yasarsahbaz' Alıntı:
rbetul' Alıntı:

önerileriniz???
Telefonunuzda Windows Mobile mı yüklü Android mi?

android

cihazı iyi bir antivirüsle taradınız mı? Kaspersky ile taramayı deneyin bi.

avast ile denedim. temiz diyor.
bende avast'ı çok severdim nod32 kurana kadar. nod32 kurdum virüs yatağı çıktı makine. sonra nod32'yi çok sevdim taki kaspersky kurana kadar. kaspersky kurdum epey bir virüs çıktı ve dayanamadı kaspersky makine yeniden başlayacak ve konsol ekranında tam tarama yapılacak dedi ve tarama bitince bilgisayar açılmadı. bir sürü sistem dosyası gitmiş. :) Neticede bu virüsleri genelde ruslar yazıyor ve kaspersky'da rus olunca bilmem anlatabildim mi? ;) kaspersky yok diyorsa yoktur bence. ara ara diğerlerini kurup tarıyorum onlarda aynen yok diyor şimdilik.
Malware programları da deneyin. Malwarebytes Anti-Malware mesela.

hele windows deffender'a hiç güvenmiyorum. virüs var diyor ama o kadar. gerisi gelmiyor. :D

inşallah kısa sürede kurtulursunuz.

Son düzenleme:
bende avast'ı çok severdim nod32 kurana kadar. nod32 kurdum virüs yatağı çıktı makine. sonra nod32'yi çok sevdim taki kaspersky kurana kadar. kaspersky kurdum epey bir virüs çıktı ve dayanamadı kaspersky makine yeniden başlayacak ve konsol ekranında tam tarama yapılacak dedi ve tarama bitince bilgisayar açılmadı. bir sürü sistem dosyası gitmiş. :) Neticede bu virüsleri genelde ruslar yazıyor ve kaspersky'da rus olunca bilmem anlatabildim mi? ;) kaspersky yok diyorsa yoktur bence. ara ara diğerlerini kurup tarıyorum onlarda aynen yok diyor şimdilik.
Malware programları da deneyin. Malwarebytes Anti-Malware mesela.

hele windows deffender'a hiç güvenmiyorum. virüs var diyor ama o kadar. gerisi gelmiyor. :D

inşallah kısa sürede kurtulursunuz.

:D anladım hocam. Ara ara hepsini ve sırayla kullanmak lazım anlaşılan. Teşekkürler ilginiz için.;)

:D anladım hocam. Ara ara hepsini ve sırayla kullanmak lazım anlaşılan. Teşekkürler ilginiz için.;)
Ben her sene kaspersky'ı lisanslı alıyorum. Diğerlerini de ara ara deniyorum. Genelde 30 günlük deneme olunca format atıyoruz o zaman deniyorum bi diğerlerini.

giphy.gif

Geri