Uyap editör iconu

Kodla Büyü

dokmeefrail

Süper Üye
Süper Üye
resmi yazı şablonunda sağtuştan birlikte aç diyerek c sürücüsündeki uyap klasörü içindeki şablon editörü . bat dosyasını gösteriyorum. şablon açılıyor fakat dosyanın içonu değişmiyor. nedeni nedir? Bat dosyasının içerisine baktım uyap editörü bilgisayardan açmıyor sanki internetten açıyor.

hocam programın kendisini indirip kurdum. düzelmedi ama olmadı mecburen katılımsızı kurup deneyeceğiz

Hocam şablonun üstünde sağ tık > özellkler > Değiştir > Gözat'a tıklıyoruz.
Çıkan pencerede Yerel Disk C: > Uyap > Uyap Kelime İşlemci > DokumanEditor ü seçip "Aç" diyoruz
Ardından "Tamam" > Uygula, Tamam diyoruz, düzeliyor. :+1:

İcon tanımsız simgesini alsa da Uyap Kelime İşlemciyi Açıyor.

Kolay Gelsin

hocam belgeyi açıyor zaten müdür simge gelmiyor diyor ben de hocam programı internet üzerinden çalıştırıyor diyorum.(Bat dosyasının içeriğinden öyle bir kanıya vardım). daha önce görünüyordu diyor ben daha önce ayarlamıştım görünüyordu. belki güncelleme vs yapmıştır o yüzden çalışmıyordur. karşılaşan varsa diye yazdım buraya

Diğer Memur arkadaşın bilgisayarında da olmuştu. İE simge kısayolu vardı. Yukardaki yöntemelr düzeltmiştim lakin UYAP Kelime İşlemci Simgesi gelmiyor. Sebebini de bilmiyorum ama böylede kullanılıyor yani

Geri