Uydu cihazı tavsiyeniz var mı?

Kodla Büyü

zgrcln

Aktif Üye
Merhabalar. LCD televizyonların ilk çıktığı zaman bir LCD televizyon aldım. USB den video oynatma özelliği yok. Uydu cihazımızda bozuldu. Yeni bir uydu cihazı almak istiyorum. USB den video oynatabilen, HD, wi-fi ile bağlanabilen. Başka dikkat etmem gereken önemli bir özellik var mıdır? Ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Next 2000 HD & INTERNET MACHINA (mini)
Next Machina 3D Super (Kasalı)
Birisi salonda,diğeri mutfakta kullanıyorum.

zgrcln' Alıntı:
Merhabalar. LCD televizyonların ilk çıktığı zaman bir LCD televizyon aldım. USB den video oynatma özelliği yok. Uydu cihazımızda bozuldu. Yeni bir uydu cihazı almak istiyorum. USB den video oynatabilen, HD, wi-fi ile bağlanabilen. Başka dikkat etmem gereken önemli bir özellik var mıdır? Ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
çek yükle mesaj at . o lcd yi sat :D

2 ay kadar önce aldım, HD yayın yapıyor, usb takılıyor, yayınları usb belleğe kaydetme özelliği mevcut, gayet güzel kullanışlı. Tavsiye ederim. Fiyatı 60 TL civarı
NEXT NEXTSTAR ÜRETİMİ, MAGBOX MERCURY FULL HD UYDU ALICISI

abtani hocam. Next 2000 HD ye bakmıştım. Aslında bu cihazı almaya niyetlenmiştim ama almadan önce forumda sorup neye dikkat etmem gerekir veya farklı önerileri olan var mı diye sormak istedim. Nasıl memnun musunuz. 200 lira civarı. Değer mi? Tavsiye eder misiniz?

Zafer çek yükle mesaj at desem para etmez televizyon.

Nurettin hocam televizyona hdmi girişi vardır heralde yazmışsınız. Birlikte çok program izledik o televizyonda. Hdmi girişi olup olmadığını bilmiyor musun :D

Paradiso hocam mamgbox ı bi inceliyorum. Teşekkürler.

@zgrcln;
güzel cihaz,size sorun çıkarmaz.50-100 tl fiyatlı cihazlardan sorun yaşarsınız.

ben 3 yıl önce atlanta g3 box aldım. İçinde android işletim sistemi var. İnternetten çok rahat film vs izlenebiliyor. Ayrıca iptv sayesinde maçlarda rahatlıkla izlenebiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Android uydu işi iş değil.Atlanta G4 kullandım,İptv de kullanıyorum.Sakın android'e bulaşmayın.Atlanta bu cihazlardan desteğini çekti sayılır.

zgrcln' Alıntı:
Nurettin hocam televizyona hdmi girişi vardır heralde yazmışsınız. Birlikte çok program izledik o televizyonda. Hdmi girişi olup olmadığını bilmiyor musun :D
hacı 10 yıl olmuş nerdeyse tv yi aldığını hatırlıyorum da (çok hava atmıştın :) ) hdmi si aklımda değil hiremco lara bir bak sen bence

Geri