Uygun bütçeli tatil önerisi

Kodla Büyü

alyhoca

Aktif Üye
Hocalarım çocuklu aile için gidilebilecek daha önce tecrübe ettiğiniz ya da gideceğiniz uygun bütçeli otel tavsiye edebilir misiniz

Hocam kamu kurumları misafirhanesi bulursanız fiyat olarak uygun olabilir ayrıca üyesi olduğunuz sendika misafirhanesi de fiyat olarak uygun olabilir.

Otel tavsiyesi değil hocam ama pek çok orta gelirli aile biz de karavan tatiline yöneldik. Küçük çocuklu o kadar çok aile ile komşuluk ediyor insan ve karavanda çocuklarla öyle böyle yürüyor işler.

20 senelik çadırcılıktan sonra 3 yıldızlı otel gibi geliyor. Pek çok yerde belediye kamp alanları cüzi miktarda ödeme ile temel gereksinimleri karşılıyor. Eminim forumda karavancı sayısı az değildir.

Umuyorum ailenizle keyifle vakit geçirebileceğiniz bir otel bulursunuz. İyi tatiller diliyorum.

Kamp tecrübeniz yoksa kamp rezillik
Anamur öğretmen evi kişi başı bin lira istedi. Silifke 1100. 5 yaş çocuğa 750. Telefonda farklı yüzyüze farklı söylüyorlar.ogretmen evleri pahalı geldi açıkçası. Normal öğretmen evi ayarında otel daha ucuz bulunur Akdeniz'de. Şuan full otele geldim verdiğine değiyor. İsterseniz özelden otel adı veririm.

Temmuz ayı fiyatları uygun. İnceleyebilirsiniz. Ben rezervasyon yaptım. Google yorumları 4.8. Bu otelde ilk kez kalacağım ama yanındaki otellerde daha önce konakladım. Konsept güzel oluyor.Butik otel. Akçagerme plajına yürüme mesafesinde. Kaş merkez 3 km civarı.
5 gece 2 yetişkin 1 çocuk (9 yaş) oda + kahvaltı => 16800 web, 16300 mobil = Gecelik 3260 TL.

Kamp tecrübeniz yoksa kamp rezillik
Anamur öğretmen evi kişi başı bin lira istedi. Silifke 1100. 5 yaş çocuğa 750. Telefonda farklı yüzyüze farklı söylüyorlar.ogretmen evleri pahalı geldi açıkçası. Normal öğretmen evi ayarında otel daha ucuz bulunur Akdeniz'de. Şuan full otele geldim verdiğine değiyor. İsterseniz özelden otel adı veririm.
Burdan da yazın hocam diğer hocalarımızda faydalansın

Sakarya civarı kalacak misafirhane, uygulama oteli vb kamu kurumu yada uygun fiyatlı varsa apart tavsiye edebilecek var mı?

Nazillideyim. Günübirlik Kusadasina gittim dün. Denize sıfır cafe restorantta akşama kadar ye iç vakit geçirdim . Denizde yuzduler. 5 kişi 3000 TL para harcadım (öğle yemeği, kusadasi avm akşam yemegi, tatlı, bira vs.) 1+1 ler 5000 TL yaklaşık . O parayı vereceğime yer içer eve gelirim yatmaya.110 km.

4 gece 5 gün 2 yetişkin 2 çocuk Alanya. 37700 lira. ultra her şey dahil. şu an oteldeyim. değer mi? bence değer. yılda 1 defa harcamak lazım. çocuklar olmasa ultra her şey dahil filan bakmazdim ama yeme içme deniz tuvalet vs. her şey bir arada olmalı. akşamları eğlence olmalı vs.

Nazillideyim. Günübirlik Kusadasina gittim dün. Denize sıfır cafe restorantta akşama kadar ye iç vakit geçirdim . Denizde yuzduler. 5 kişi 3000 TL para harcadım (öğle yemeği, kusadasi avm akşam yemegi, tatlı, bira vs.) 1+1 ler 5000 TL yaklaşık . O parayı vereceğime yer içer eve gelirim yatmaya.110 km.
Milli parka git hocam sabah 8 de gir akşam 19 30 a kadar duş tuvalet vb. var çamlarin altı denize sıfır oturma masaları dahil. Araç başı 105 TL hgs.

Otel tavsiyesi değil hocam ama pek çok orta gelirli aile biz de karavan tatiline yöneldik. Küçük çocuklu o kadar çok aile ile komşuluk ediyor insan ve karavanda çocuklarla öyle böyle yürüyor işler.

20 senelik çadırcılıktan sonra 3 yıldızlı otel gibi geliyor. Pek çok yerde belediye kamp alanları cüzi miktarda ödeme ile temel gereksinimleri karşılıyor. Eminim forumda karavancı sayısı az değildir.

Umuyorum ailenizle keyifle vakit geçirebileceğiniz bir otel bulursunuz. İyi tatiller diliyorum.
Çadır olayı çok zor mu hocam

Çadır olayı çok zor mu hocam
Zor değil hocam. Dikkat ve işbirliği gerektiriyor bolca.
Eşinizle çocukların öz bakımları, yemek, çamaşır-bulaşık gibi konularda adaletli bir şekilde paylaşım yapmak gerekiyor. Yaz aylarında gün uzun olduğundan, tüm işlerden arta kalan zaman çok uzun oluyor ve kendinize, hobilerinize, çocuklarınızla eğlenceye bolca zaman ayırabiliyorsunuz.
Eğer ilk deneyim* olacaksa, ücreti karşılığında tuvalet, duş, ortak/müstakil buzdolabı, üstü kapalı kafeteryası olan bir kamp alanında 2 gece ile başlamak kolaylaştırıcı olacaktır. Hatta çadır da satın almadan, işletmenin kiralık çadırlarında konaklarsınız.
Eğer hoşunuza giderse daha az konforlu -ve dolayısıyla ekonomik- kamplarına doğru güvenle ilerlersiniz.

*Genelde gördüğümüz, ilk çadır hevesinde aileler gecelemek için tesis olanakları olmayan alanlarda obalarını kurup küçük beyliklerini ilan ediyorlar:) Büyük oranda da sefil oluyorlar, kavga-döğüş bağıra-çağıra eve geri dönüyorlar:(

4 gece 5 gün 2 yetişkin 2 çocuk Alanya. 37700 lira. ultra her şey dahil. şu an oteldeyim. değer mi? bence değer. yılda 1 defa harcamak lazım. çocuklar olmasa ultra her şey dahil filan bakmazdim ama yeme içme deniz tuvalet vs. her şey bir arada olmalı. akşamları eğlence olmalı vs.
Hangi otel hocam

Milli parka git hocam sabah 8 de gir akşam 19 30 a kadar duş tuvalet vb. var çamlarin altı denize sıfır oturma masaları dahil. Araç başı 105 TL hgs.
Biliyorum hocam da yemek falan uğraşmak istemiyorum. Otele de gittim daha önce 2.gun sıkılıyor insan. Haftaya da Marmaris ve Urla ya gideceğim.

Temmuz ayı fiyatları uygun. İnceleyebilirsiniz. Ben rezervasyon yaptım. Google yorumları 4.8. Bu otelde ilk kez kalacağım ama yanındaki otellerde daha önce konakladım. Konsept güzel oluyor.Butik otel. Akçagerme plajına yürüme mesafesinde. Kaş merkez 3 km civarı.
5 gece 2 yetişkin 1 çocuk (9 yaş) oda + kahvaltı => 16800 web, 16300 mobil = Gecelik 3260 TL.
Ne zaman gidiyorsunuz hocam

Temmuz sonuna doğru hocam inşallah.Ağustos fiyatları çok yüksek Ağustos 5 gece 25.500 Tl.(2 yetişkin+1 çocuk 9 yaş) oda+kahvaltı.

Hangi otel?

Hocam gittiğiniz yerin adı neydi acaba?

O yorgunluğun üzerine 110 km çok gelmiyor mu hocam? Ben mi yaşlandım. Vallahi gözümde büyür :D
Yaş 45 🙂 Hocam oteller pahalı. Kiralik da 5000 TL günlük. Kiralasam hanım dinlenemeyecek yemek bulaşık falan. Çadır en güzeli de. Yeni nesil ve hanım kalmiyor. Ottan böcekten korkuyorlar. Bana kalsa dağ başına kurarım valla 🙂

• Beğen
Tepkiler: vgm
Çıkın Balkan turuna arkadaşlar en azinda yeşil pasaportu olanlar. Binin aracınıza alın yiyeceklerinizi de en azından bir kısmının. Saraybosnadan yazaiyorum size. Bir hafta daha buralardanyim 15 gün toplam.. 2 de çocuk var kaba taslak hesapladm 50 bin tutar herşey dahil... Yeni yerler yeni keşifler....

Yolda sorun oluyor mu? Bulgar polisi sorun çıkarıyor mu? Olumsuzluk olma ihtimali olan durumlar var mı hocam

Ben Yunanistandan çıktım ordan makedonya ordan Arnavutluk içinden geçerek Karadağ oradan Bosna hersek en ufak bir olumsuzluk yaşamadım şükürler olsun hala bosnadayım bir iki güne Üsküp e gececem sonra tekrar Yunanistan sonra Türkiye

Geri