Uygun trafik sigortası önerisinde bulunabilir misiniz.

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar zorunlu trafik sigortam 2 güne bitiyor. Daha önce sigortam.net üzerinden yaptırmıştım. Şimdi bu site teklif alamadığı için sigorta yapamıyor. Farklı sigorta şifketlerinin sitelerini denedim kimi teklif veriyor ama satmıyor. Kimi de teklifi yüksek veriyor. Online alabileceğim sorunsuz sigorta sitesi var mı ?

Bana en uygun fiyatı “hepiyi sigorta” vermişti, ona yaptırdım Aralık ayında

Bana en uygun fiyatı “hepiyi sigorta” vermişti, ona yaptırdım Aralık ayında
Öneriniz için sağolun fakat şuanda teklif vermiyor!

.
Ekran Alıntısı.PNG

teklif vermeme sebebi nedir? kaza geçmişiniz mi var çok sayıda? yada basamağınız mı düşük?

Her firma teklif vermiyor. Verse bile verdiği fiyata poliçe düzenlemiyor. Hele ki riskli grupta iseniz yanınıza yanaşmıyorlar. Orada yazan resmi rakamların hiçbir anlamı yok. Maalesef durum bu.

sizin için söylemiyorum,yeri gelmişken, şirketlerin sürekli kaza yapan, sicili bozuk kişilere daha yüksek fiyat sunmaları normal, iyi sürücü ile kötü sürücü aynı muameleye tabi tutulmamalı olması gerekende bu. elinde telefona bakarken ışıkta duran araçlara çarpan sürücüler var.

Buradan baktınız mı?
Baktım teklif veriyor ama poliçe satmıyor.
teklif vermeme sebebi nedir? kaza geçmişiniz mi var çok sayıda? yada basamağınız mı düşük?
Teklif vermeme söz konusu değil. Sigorta sayfasına girdiğimde bilgileri giriyorum. Poliçe vermiyor. 6. basamaktayım şükür şu ana kadar hiç kaza yapmadım.
Yukarıda hocam yazmış zaten. Şu siteden bakın. En ucuzundan alın. Sigorta fiyatlarında çok fazla fiyat oynamaz. Hepsi birbirine yakın fiyat verir.
https://online.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm
Derdimi anlatamadım galiba:rolleyes:. Teklif alıyorum ama police satan online siteye denk gelmedim.
sizin için söylemiyorum,yeri gelmişken, şirketlerin sürekli kaza yapan, sicili bozuk kişilere daha yüksek fiyat sunmaları normal, iyi sürücü ile kötü sürücü aynı muameleye tabi tutulmamalı olması gerekende bu. elinde telefona bakarken ışıkta duran araçlara çarpan sürücüler var.
Katılıyorum. Şükür kazam hiç olmadı. Fiyatlar yükseldiğinden poliçeyi online satan şirkete denk gelmedim. Önceden sigortam netten yapardım. Ama bu site de aynı.

Doğrudur hocam. Hatta duyduğuma göre kredi puanına dahi bakıyormuş bu şirketler ne alakaysa ve ne kadar doğruysa artık.

Hocam poliçe kesme işlemi için gece 12 den sonra deneyin belli bir kotaları oluyormuş günlük ben yaptırırken müşteri hizmetleri söylemişti bende gündüz satın alamamıştım gece almıştım 1-1.5 ay önce

Geri