Uyku düğmesi tıklanınca Netsupport devre dışı kalıyor...

Kodla Büyü

enixrin

Site Gezgini
öğrenci bilgisayarında uyku düğmesi tıklanınca öğrenci netsupportu devre dışı kalıyor ve öğrenci ile olan bağlantı kopuyor. Bunun farkına varan öğrenciler Başlattan uyku düğmesini tıklayıp netsuport bağlantısını koparıp, çalışmaya devam ediyorlar. Tekrar bağlantı kurmam için öğrenci bilgisayarının kapanıp açılması gerekiyor. Bunun önüne geçmek için klavyedeki uyku düğmesini pasif hale getirdim. Lakin Başlattaki uyku düğmesini nasıl pasif hala getirebiliriz?. regeditten ayarı bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlermi. Acil yardım... :idea:

hocam güç seçeneklerinden yapabilirsiniZ.
aynısı benim de başıma gelmişti...

Bende de aynı durum var. Halk eğitimde olduğum için sorun olmuyor. Yetişkinler zaten bu durumu suistimal etmiyor. Okulda olsaydı da suistimal ettirmezdim. Bir kişi bile bu hareketi yapsa sanki özellikle birinin bunu yapmasını bekliyormuşcasına tüm sınıfın o ay boyunca internetini keserdim ve her istediklerinde de tüm nefreti o öğrenciye yönlendirirdim. Bunun yüzünden oldu derdim. (bknz: psikolojik baskı, mobbing)

enixrin' Alıntı:
hocam güç seçeneklerinde pasif yapma gibi bir düğme yok. çok baktım ama bulamadım.
şimdi gördüm hocam,

win7'de
güç seçeneklerinde,
güç dğmelerinin yapacaklarını seçin'i
oradan da uyku düğmesine bastığımda kısmını seçin.

xp'de de olması lazım tarz bi ayar...

16c9n41.jpg

Kapalı duruma getirin

Geri