Uzaktan Eğitim Programı

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar uzaktan eğitim programı yapan var mı aranızda 35 saat dersin hepsini uzaktan eğitim programına yerleştirmem bekleniyor, öğretmenlerin boş gününe de dikkat ederek, nasılsa sınıfları birleştireceksiniz ozman sığar deniyor , aranızda planlayanlar varsa nedir prosedürü ?Ben 20 saat ebadan 20 saat zoom vs.den tanımlanacak diye hatırlıyorum yanlış mı biliyorum. (Sen niye yapıyorsunculara baştan söyleyeyim bir şekilde zorunluluk oluştu)

Hocam ben sadece ebadan belirttikleri sayıda program yaptım, 5 ler 13, 6 lar 18, 7 ler 18, 8 ler 27 şeklinde. toplam 76 saat. Ağırlık ana dersler olacak şekilde.

1de oturdum başına saat 12 ve ben hala uğraşıyorım lakin artık bunun yapılmasının mümkün olmadığı kanaatine vardım ya ders saati azaltılacak ya böyle olması mümkün değil

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Eba canlı dersleri oluşturdum ama 21 eylülden sonra zoom programından da ders eklenecek. Çok uğraştırıcı iş. Bunu progmatik yada asc ders dağıtımı ile yapan var mı?

birde eba canlı ders saatleri çakışmasına dikkat edin, bizde 5.sınıf ve 7.sınıf ders saatleri aynı saatte, bir öğretmen aynı saatte iki eba dersine giremez.
Yeni eğitim döneminde eba günlük ders saati kadar canlı ders açması, birde sadece operatör değil, ev internetlerinde de kotadan düşmemesi gerekiyor,

Geri