Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Uzaktan Eğitim bilgisayar Mühendisliği

Konu, 'Eğitim ve Teknoloji Videoları / Resimli Anlatımlar' kısmında sinanurun tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. sinanurun

sinanurun Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar bu yıl temmuz ayı itibariyle uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği bölümünü hoca Ahmet Yesevi Üniversitesinde bitirmiş bulunuyorum size tecrübelerimi paylaşmak istedim

Buzkırıcı bunu beğendi.
  2. alley_upp

alley_upp Seçkin Üye Seçkin Üye

uzaktan egıtım ucretlımı hocam kac yılda bıtırebıldınız hayırlı olsun ayrıca

3. caylakcekirge

caylakcekirge Süper Üye Süper Üye

Takıp...
    Tebrikler hocam...

4. klmno

klmno Süper Üye Süper Üye

ne kadar ucreti hocam

5. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Hayırlı olsun hocam..Ben de o üniversitenin ybs yl okudum.Bu sene acikogretim aynı bölüm lisans okumaya karar verdim.3 senede bitirirsem bütünleşik doktoradan ayni bölüme devam edeceğim.

6. sacmalik

sacmalik Aktif Üye

uzaktan eğitim Türkiye'de tam bir fiyasko.udemydeki kurslarin verdiği sertifika daha iyi bence.hukuki olarak da şikayet edemezsin.bence paranızı heba edersiniz.ha diplomam olsun derseniz sorun değil.ogrenmeyi öğrenen için değil o ortam.uzaktan eğitim sistemi çağ dışı.

7. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Uzaktan eğitim her babayiğidin harcı değildir.Zordur seni kör dövüşüne iter.Arastirirsin sorarsın günlük çalışmak zorundasın.Hocamizi tebrik ediyorum başarılar diliyorum.

sinanurun bunu beğendi.
  8. sacmalik

sacmalik Aktif Üye

herkesin harcı değil tabi.ogrenci bireysel öğrenmeyi seven biri olmalı.ben genelde kendim öğreniyorum.yeni yöntemler yeni öğrenme sitilleri arıyorum.tabi eğitmenlerin iyi yöntemlerini deneyimlerini ozumsuyorum boylece.o yönden iyi taklidciyim.diploma için okumuyorum.ogrenmek için okurum.tek derdim var her şeyi öğrenme isteği.yogunlasamiyorum o yüzden.bireysel öğrenmenin tek dezavantajı hedeflerde ki sapmalar maalesef.yoksa kümülatif ilerleme var ve uzun vadede iyi ilerleme kaydettim.hayatttaki bazı şeyler sapmalara neden oluyor.uzun lafın kısası uzaktan eğitim ve bireysel eğitimde iyiyimdir.kaliteli platform ise şuan hangisi dersen udemy iyi sonra ise cybrary geliyor bilişim teknolojilerinde.udemy de uzman seviyeler az .zamanla sanki daha iyi olacak.

9. robotikarduino

robotikarduino Aktif Üye

Tebrikler... Hep düşünüp bir türlü adım atamadığım şey. Bende her yıl okumayı düşünüp vazgeçiyorum. Zaten başka bir bölüm okudum, yüksek lisansta yaptım. Artık çevrem bile dur yeter dediği için cesaret edemiyorum. Sayın hocam ücretler hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

10. sinanurun

sinanurun Aktif Üye

video da sorularına cevap verdim hocam ama burdan da yazayım 3 yılda bitebiliyor ve şuan için memurlara dönemlik 2000 diğer kimseler için ise dönemlik 2500 tl
    teşekkürler darısı başınıza

11. sinanurun

sinanurun Aktif Üye

tebrikler ve başarılarınızın devamını dilerim hocam oldukça önü açık bir bölüm bence yüksek lisans için bende tercih etmeyi planlıyorum gelecek yıl

12. sinanurun

sinanurun Aktif Üye

eğitim konusunda eleştriler olabilir ki haklısınız fakat videoda da bahsettiğim üzere en azından elinizde bir müfredat buluyor ve bu oldukça değerli ayrıca tr de geçerli bir diploma yani devlet işlerinde (ki diploma özel sektörde bu alanda ne kadar etkili tartışılır). uzman eğitimler için coursearea gibi platformlar daha nitelikli ve geçerli zannımca udemy alternatifi olarak ama eğitimlerin neredeyse hepsi ingilizce udemy o yüzden hala ve ileride ülkemizde iyi iş yapar ayrıca uzman uç bilgi alıcısı bulmak sıkıntılı bir süreç arz talep açısından

kendi öğrenmesi olan bireyler için tavsiye ederim ayrıca yaşam şartları açısından bu duruma mecbur olma hali var o şartlar içinde biçilmiş kaftandır
    geri kalan insanın kendi kefelerinde ölçüp biçmesi gereken durumlar
    başarılar dilerim herkese

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal