Uzaktan Eğitim bilgisayar Mühendisliği

Kodla Büyü

sinanurun

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bu yıl temmuz ayı itibariyle uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği bölümünü hoca Ahmet Yesevi Üniversitesinde bitirmiş bulunuyorum size tecrübelerimi paylaşmak istedim

uzaktan egıtım ucretlımı hocam kac yılda bıtırebıldınız hayırlı olsun ayrıca

Hayırlı olsun hocam..Ben de o üniversitenin ybs yl okudum.Bu sene acikogretim aynı bölüm lisans okumaya karar verdim.3 senede bitirirsem bütünleşik doktoradan ayni bölüme devam edeceğim.

uzaktan eğitim Türkiye'de tam bir fiyasko.udemydeki kurslarin verdiği sertifika daha iyi bence.hukuki olarak da şikayet edemezsin.bence paranızı heba edersiniz.ha diplomam olsun derseniz sorun değil.ogrenmeyi öğrenen için değil o ortam.uzaktan eğitim sistemi çağ dışı.

Uzaktan eğitim her babayiğidin harcı değildir.Zordur seni kör dövüşüne iter.Arastirirsin sorarsın günlük çalışmak zorundasın.Hocamizi tebrik ediyorum başarılar diliyorum.

herkesin harcı değil tabi.ogrenci bireysel öğrenmeyi seven biri olmalı.ben genelde kendim öğreniyorum.yeni yöntemler yeni öğrenme sitilleri arıyorum.tabi eğitmenlerin iyi yöntemlerini deneyimlerini ozumsuyorum boylece.o yönden iyi taklidciyim.diploma için okumuyorum.ogrenmek için okurum.tek derdim var her şeyi öğrenme isteği.yogunlasamiyorum o yüzden.bireysel öğrenmenin tek dezavantajı hedeflerde ki sapmalar maalesef.yoksa kümülatif ilerleme var ve uzun vadede iyi ilerleme kaydettim.hayatttaki bazı şeyler sapmalara neden oluyor.uzun lafın kısası uzaktan eğitim ve bireysel eğitimde iyiyimdir.kaliteli platform ise şuan hangisi dersen udemy iyi sonra ise cybrary geliyor bilişim teknolojilerinde.udemy de uzman seviyeler az .zamanla sanki daha iyi olacak.

Merhaba arkadaşlar bu yıl temmuz ayı itibariyle uzaktan eğitim bilgisayar mühendisliği bölümünü hoca Ahmet Yesevi Üniversitesinde bitirmiş bulunuyorum size tecrübelerimi paylaşmak istedim

Tebrikler... Hep düşünüp bir türlü adım atamadığım şey. Bende her yıl okumayı düşünüp vazgeçiyorum. Zaten başka bir bölüm okudum, yüksek lisansta yaptım. Artık çevrem bile dur yeter dediği için cesaret edemiyorum. Sayın hocam ücretler hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

Hayırlı olsun hocam..Ben de o üniversitenin ybs yl okudum.Bu sene acikogretim aynı bölüm lisans okumaya karar verdim.3 senede bitirirsem bütünleşik doktoradan ayni bölüme devam edeceğim.
tebrikler ve başarılarınızın devamını dilerim hocam oldukça önü açık bir bölüm bence yüksek lisans için bende tercih etmeyi planlıyorum gelecek yıl

herkesin harcı değil tabi.ogrenci bireysel öğrenmeyi seven biri olmalı.ben genelde kendim öğreniyorum.yeni yöntemler yeni öğrenme sitilleri arıyorum.tabi eğitmenlerin iyi yöntemlerini deneyimlerini ozumsuyorum boylece.o yönden iyi taklidciyim.diploma için okumuyorum.ogrenmek için okurum.tek derdim var her şeyi öğrenme isteği.yogunlasamiyorum o yüzden.bireysel öğrenmenin tek dezavantajı hedeflerde ki sapmalar maalesef.yoksa kümülatif ilerleme var ve uzun vadede iyi ilerleme kaydettim.hayatttaki bazı şeyler sapmalara neden oluyor.uzun lafın kısası uzaktan eğitim ve bireysel eğitimde iyiyimdir.kaliteli platform ise şuan hangisi dersen udemy iyi sonra ise cybrary geliyor bilişim teknolojilerinde.udemy de uzman seviyeler az .zamanla sanki daha iyi olacak.
eğitim konusunda eleştriler olabilir ki haklısınız fakat videoda da bahsettiğim üzere en azından elinizde bir müfredat buluyor ve bu oldukça değerli ayrıca tr de geçerli bir diploma yani devlet işlerinde (ki diploma özel sektörde bu alanda ne kadar etkili tartışılır). uzman eğitimler için coursearea gibi platformlar daha nitelikli ve geçerli zannımca udemy alternatifi olarak ama eğitimlerin neredeyse hepsi ingilizce udemy o yüzden hala ve ileride ülkemizde iyi iş yapar ayrıca uzman uç bilgi alıcısı bulmak sıkıntılı bir süreç arz talep açısından

kendi öğrenmesi olan bireyler için tavsiye ederim ayrıca yaşam şartları açısından bu duruma mecbur olma hali var o şartlar içinde biçilmiş kaftandır
geri kalan insanın kendi kefelerinde ölçüp biçmesi gereken durumlar
başarılar dilerim herkese

Geri