Uzaktan eğitim e-sertifikaları mebbiste yayınlandı

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uzaktan eğitim alanlar mebbis hizmet içi eğitim menüsüne girerek belgelerini renkli yazıcıdan çıkarabilirler
Ancak bunun için öncelikle faaliyet eğiticisini ve faaliyeti değerlendireceğiniz birer anketi doldurmanız gerekiyor
Daha sonra e-sertifika aktif hale geliyor

Faaliyet Değerlendirme anketinde tüm kriterlerde işaretleme yapmamız gerekiyor mu? (Eğitim merkezi ile ilgili kriterler görünüyor.)

haziranda aldığım, fatih etkileşimli sınıf yönetimi uzaktan eğitim kursu e-sertifika da gözükmüyor...
gözükmediği içinde yeniden alman gerekiyor diyor müdür...
ne yapmalıyım başına benzer durum gelen arkadaşlar var mı...yarın ilçeyi arıcam

edacomü' Alıntı:
haziranda aldığım, fatih etkileşimli sınıf yönetimi uzaktan eğitim kursu e-sertifika da gözükmüyor...
gözükmediği içinde yeniden alman gerekiyor diyor müdür...
ne yapmalıyım başına benzer durum gelen arkadaşlar var mı...yarın ilçeyi arıcam

lms.eba.gov.tr adresine giriş yaptığında daha önce eğitimi aldığın hatta sınav notun kayıtlıdır.
Sertifika işlenmediyse lms.eba yönetimine mail atıp durumu anlatırsın

bahhele' Alıntı:
sertifika no nerde yazıyor?
Rapor al kısmından sertifikayı görüntüleyin, sertifikanız üzerinde doğrulama sırasında sorulan sertifika no ve faaliyet no yazıyor. Sertifika no belgenizin en altında yazıyor.

lms.eba.gov.tr ye mesaj yazdım..Yanlız danışman NECDET SARI tweetlerinde BÖTE için pek hoş konuşmamış..nedir bu milletin böte düşmanlığı anlamadım :x :x

Arkadaşlar benim okulda uzaktan eğitim alan arkadaşlar başvuru yaparken 2 kursa başvuru yapmış. ilk kurstan 45 'i geçip başarılı olmuş. Şimdi 2. kurs için mesaj gelmiş alması zorunlumu sizce. ne yapmak gerek.

kuzgun' Alıntı:
Arkadaşlar benim okulda uzaktan eğitim alan arkadaşlar başvuru yaparken 2 kursa başvuru yapmış. ilk kurstan 45 'i geçip başarılı olmuş. Şimdi 2. kurs için mesaj gelmiş alması zorunlumu sizce. ne yapmak gerek.
bilgisi olan yok galiba

daha önce alınan kurslara tekrar başvuru yapınca uyarı veriyor zaten " bu kursu daha önce almıştınız başvuru yapamazsınız" diye...

Geri