Uzaktan Eğitim Yazılımı ile ilgili web sitesi

Kodla Büyü

erenbey44

Üye
UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ -YAZILIMI
Birçok kişi dershanelere gitmek istiyor. Fakat maddi sebeplerden dolayı ek öğrenme ihtiyacı ortaya çıkıyor. Okulda verilen eğitim ile öğrencilerin bazı kısmı verim alamıyor yada öğrenim almak için okula gidemeyen insanlar için Canlı Ders Merkezi ile öğrenme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
Sistem üzerinde bir kişi görüntülü olarak ders konularını anlatırken, sisteme kayıtlı olan üyeler canlı olarak sorularını sorup, anlamadığı konular hakkında bilgi alabiliyor. Bu sistem sayesinde üyeler, hem derslerini öğreniyor hem de ulaşım imkanları yokken bile öğrenim alabiliyor.
Sistemimiz uzaktan eğitim vermek isteyen öğretmenler ve eğitim kurumları (Özel Okullar,Sürücü Kursları, Kpss,Ygs, kursları vs…) için vazgeçilmezdir. Sistemimiz en az 1 yıllığına öğretmenlere ve eğitim kurumlarına kiralanmaktadır.
Online ders işleyebilmeniz için tüm özellikler birarada. Uzaktan Eğitim Yazılımı özel ders veren öğretmenler ve eğitim kurumları için bir çok özelliği barındıran bir video konferans sistemidir.Hem öğretmenleri hem öğrencileri yol masrafı,yemek masrafı mekan problemi gibi bir çok masraftan kurtararak ev ortamında öğretim imkanı sağlar.
Demo talep edebilirsiniz : http://www.canlidersmerkezi.com/demotalep.html

İletişim
Mis Turizm Web Hizmetleri
Adres : Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No: 37/7 Kadıköy/İstanbul Türkiye
Telefon: 0 216 414 5 414 - 0543 210 98 76

Geri