NetSupport Programı Ücreti Ne Kadar?

Kodla Büyü

emrhsvm61

Site Gezgini
Tahtalara geçici olarak 30 günlük deneme süreli NetSupport Programı kurdum. Acaba Lisanslı alsak ne kadar olur bilgisi olan arkadaş var mı. Tenefüs ve Öğle Aralarında tahtaları kontrol etmek için kullanacağız.

Tahtalara geçici olarak 30 günlük deneme süreli NetSupport Programı kurdum. Acaba Lisanslı alsak ne kadar olur bilgisi olan arkadaş var mı. Tenefüs ve Öğle Aralarında tahtaları kontrol etmek için kullanacağız.
Acayip yüksek bir fiyat istediler hocam 16+1 bilgisayar sınıfı için... Veyonla idare ediyoruz şimdilik. Ülkelere göre fiyat politikası belirleseler keşke. Makul bir fiyatla 5-10 yıllığına alırız kullanırız sıkıntısız.

29 Mart 2022'de mesaj atmıştım.
Gelen cevap:
NetSupport School birim lisans fiyatı 21,50 USD + KDV’dir. 16 kullanıcı için toplam 344 USD + KDV’dir.

Gönül ister lisanslı kullanalım. Aldığımız bütün ürünlere lisans parası verelim. Fakat ekonominin hali ve doların yüksekliği ortada. Bakanlığın da Netsupport gibi uzaktan erişim ve sınıf yönetim programları olsun; Bilsa, Progmatik, ASC gibi ders dağıtım programları olsun veya Office gibi daha üst düzey programlar olsun ücretli programlar için lisans anlaşmaları yapmaması da buna tuz biber oluyor. Hal böyle olunca da crackli yazılımlar kullanmak zorunda kalıyoruz. Bilgisayarımda kullandığım tek lisanslı yazılım Windows'tur. Zamanında Windows 10 ilk çıktığı zaman; Windows 7 kullanıcıları ücretsiz yükseltme yapıp Windows 10 lisansı alıyorlardı. Ta o zaman aldığım bir lisanstı. Bu lisans direk sistemin donanımına işlendiği için bilgisayara format atsam bile otomatik lisanslanıyor. Başka bir bilgisayarda kullanamıyorum. Sonuç 23 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Elimde sadece bir tane lisanslı yazılım var. Yazık gerçekten yazık. Bizi bu hale getirenler utansın.

Arkadaşlar veyon kullanın bedava. Kolay. İş görüyor kesinlikle kafanız ağrımaz. Hasari başkanım basitçede kurulumu anlatmış. Sürpriz yok. Bam bam bam. NSS deki birçok işlemi yapıyor. Kilitleme, ekran paylaşımı,dosya paylaşımı . Uzaktan tüm müdahaleler, Bilgisayar açma kapama daha ne olsun. NSS 7 yıl kullandım. Veyon nss aratmıyor

Arkadaşlar veyon kullanın bedava. Kolay. İş görüyor kesinlikle kafanız ağrımaz. Hasari başkanım basitçede kurulumu anlatmış. Sürpriz yok. Bam bam bam. NSS deki birçok işlemi yapıyor. Kilitleme, ekran paylaşımı,dosya paylaşımı . Uzaktan tüm müdahaleler, Bilgisayar açma kapama daha ne olsun. NSS 7 yıl kullandım. Veyon nss aratmıyor
Hocam kurdum kullanıyorum ama veyon da sıkıntılı ekranlar bir anda kararıyor ders anlatırken.

Aselsan gibi firmalar yada bakanlıktaki yazılımcılar cross platformlarda daha iyisini yapabilirler bence. Her işletim sisteminde çalışır şahane olur bence

Geri