Van'da 15 Mayıs Kahvaltı - Akdamar - Resimler...

Kodla Büyü
Re: Van'da 15 Mayıs Kahvaltı - Akdamar - Karar verenler yazsın

Yarın öğleden sonra yola çıkıyoruz. Tel aldık cumartesi görüşürüz arkadaşlar.

Arkadaşlar minübüs bulunamazsa sa bende araba var.. 4 kişinin akdamara ulaşımı benden...

Hasari dostum kaç kişi geliyonuz.. cuma akşamı nerde kalacaksınız... kapım açık bize gelebilirsiniz.....

Arkadaşlar ben de henüz araba işini halledemedim yarın sabaha kalabilir. Yine gelmeye çalışacam. hasari ö.sonra kaçta çıkacaksınız d.bakırdan. Size yetişebilirsek konvoy yaparız:)

akif_van' Alıntı:
Hasari dostum kaç kişi geliyonuz.. cuma akşamı nerde kalacaksınız... kapım açık bize gelebilirsiniz.....
Akif kardeşim şimdilik üç kişiyiz ben seni bilgilendiririm. :)

erdcan' Alıntı:
Arkadaşlar ben de henüz araba işini halledemedim yarın sabaha kalabilir. Yine gelmeye çalışacam. hasari ö.sonra kaçta çıkacaksınız d.bakırdan. Size yetişebilirsek konvoy yaparız:)
Hocam bana numaranı atarsan sana haber verebilirim. öğlen okul çıkışı birşeyler atıştırıcaz hemen sonrasında yola çıkıcaz. Siz sanırım batmandan geleceksiniz. Eğer okeylersen özelden numaranı bana at. :)

Refleto hocam numaranız bende varmış Koordinatör :) ben yetişebilirsem sizi arayacağım hocam...

Arkadaşlar Akdamar işini Arabalarla haledecez galiba aktif_van arkadaşta da araba olduğuna göre.... zati az kişiyiz sığışırız.....
Hatta Akdamar'dan sonra geç olmazsa bide kale yaparız.
Zannedersem 3 Diyarbakır - 2 batman - 4 Van

Bu ara vanlı öğretmenlerin gelmemelerinin sebebi zannedersem Stajer kursu

BEKLİYORUZ...

Hocam dışardan gelenler kaçta burda olurlar bir haber verin....

refleto hocam bugün ö.sonra hasari hocamla yola çıkacaktık fakat benim araba işi bugün ö.sonra bitecek. Yarın sabah erkenden çıkmayı düşünüyorum. akşam arayacam sizi.Görüşmek dileğiyle.

Kahvaltı ve gezi güzel geçmiştir inşalahh

Kahvaltı-gezi ve dahası çoooook güzel geçti...Dolu dolu bir gündü daha ne olsun...organizasyonda bizi birleştiren, değerli tahminleriyle yön veren refleto ve akif_van hocama ve taaa diyarbakırdan kalkıp şeref veren kendisiyle tanışma imkanı sağlayan hasari hocama ve arkadaşlarına canı gönülden teşekkür ederim... Van' da geçirdiğim en güzel gündü diyebilirim...Katılım sağlayan herkese teşekkürler...

fotografları da bekliyoruz..

fotoğraflarınız yok muuuuu? biz de görelim vanı, biz de görelim sizleri, biz de....

http://rapidshare.com/files/387959478/15_mayis_gezi.rar

Refleto'nun Çektiği Fotolar 15 Mayıs Kahvaltısı (Mavi Gömlekli olan Benim Refleto)

Gelen Herkese ve Cidden organizasyonun büyük bir kısmını yapan aktif_van'a Teşşekür ederim çok güzel birgündü.

Ekli dosyalar

• 15_mayis.png
    15_mayis.png
    308.5 KB · Görüntüleme: 627

evet meraklanan arkadaşlar için ilk fotoğraflar benden gelsin...dicektim refleto hocam benden önce davrandı kısa kollu gömlekli de benim :)

Ekli dosyalar

• akdamar_artos.JPG
    akdamar_artos.JPG
    181.3 KB · Görüntüleme: 599
  • akdamar1.JPG
    akdamar1.JPG
    156.4 KB · Görüntüleme: 599
  • akdamar.JPG
    akdamar.JPG
    163 KB · Görüntüleme: 599
  • gol.JPG
    gol.JPG
    188.1 KB · Görüntüleme: 599
  • kahvaltici.JPG
    kahvaltici.JPG
    223.5 KB · Görüntüleme: 599
ne güzel olmuş.. emeği geçen ve etkinliğe katılan herkesi tebrik ederim :alkis: bir ilki gerçekleştirdiniz, buradan çok güzel görünüyor. katılım fazla olacak gibiydi ama sadece fotoğraflardaki gibi 6 kişi miydiniz

Van 'da gerçekleşen Stajer kursu, Açık lise sınavı ve 19 mayıs haftası olması nedeniyle eve kaçacak arkadaşlar ne yazık ki gelemediler. umarım başka iller daha fazla kişi ile yapar.

refleto' Alıntı:
Van 'da gerçekleşen Stajer kursu, Açık lise sınavı ve 19 mayıs haftası olması nedeniyle eve kaçacak arkadaşlar ne yazık ki gelemediler. umarım başka iller daha fazla kişi ile yapar.

Hocam açık lise sınavı,okul sağlığ semineri + YBO nöbeti nednyle gelemedim :( çok istedim gelmeyi ama kısmet olmadı.

Biz daha yeni vandan geldik yolda da birkaç yere uğradık. Gelmeyen arkadaşları esefle kınıyorum. Çatlayın patlayın çok eğlendik. :mrgreen:

hasari hocam çok istedim gelmeyi sizinle tanışmayı ama o kadar engel çıktıki anlayamadım bu kadar olur cinsten yani ... Seminer ertelenmişti daha önceki ir tarihtrydi hafta içi yazı geldi 15-16 mayısa alınmıtır diye. bende öğledne sonraki geziye yetişirim diyordum hoca akşama kadar yaptı bir gnde bitirdi semineri gelemedim. öok üzüldüm neyse başka sefere inş

@Metehan hocam gezimiz sabah 10:00 başladı, gece 22:30 da bitti ve tek kelimeyle her anı harikaydı. Bir daha aynı ortam denk gelirmi bilmem ama bundan daha iyisi olamazdı.
1000 km yol yaptık herşey çok güzeldi. Etkinliğin fikir babası @refleto (Barış) hocama, bizim kahrımızı 3 gün boyunca çeken @aktif_van (Akif) kardeşime ve geziye katılan @aozel (Ahmet) hocama çok çok tşklr.

Söz veripte gelmeyen arkadaşlarıda birkez daha kınadığımı tekrar ediyorum.

hasari hocam kesinlike eminim güzel geçtiğin ve o ortamı az çok tahmin edebiliyorum. amanasşp kısmet olmadı. kendimide çok adapte etmiştim taki seminerinertelendiği tarih açıklanıncaya kadar. söz veripte gelemeyen arkadaşlar keşke katılabilseydiniz harika olur. katılamasamda Barış hocama böyle bir organizsyon gerçekleştirdiği için teşekkür ediyrum. Bu arada Barı hocam mail listem hazırda size bi türlü gönderemedim. seneye kaldı gibi görünüyor artık :))

ya koskoca Van'da 6 adet bilişimcimi varmış? ilginç.. :D

Not: Bu arada hesabı kim ödedi. merak ettimde :D

Geri