Van'da 15 Mayıs Kahvaltı - Akdamar - Resimler...

Kodla Büyü

refleto

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bazen bakıyorumda hakkaten bu tarafta çok BB.net üyesi var...

Tanışsak ve iyi olur diye düşünüyorum...

Van'da Kaç kişiyiz kaç kişi gelir bilmem ama planlamayı yaparsak....

şöyle mayısta bir toplantı yapalım.... Bir yer ayarlayıp kahvaltı yapabiliriz. veya PES turnuvası...

Aklınıza ne geliyorsa... Eğer uzak gelmese Çevre ilerdende gelenler olsun... Örneğin Hakkari

Önerilerinizi bekliyorum.

Re: Van'da BB.net üyeleri Buluşması....

Güzel fikir hocam. Bu tarz toplantılar hem bilgi paylaşımını arttırıyor hemde zümrelerle kaynaşma imkanımız oluyor. Bizde Nevşehir'de yapsak güzel olur.

bölgesel olarak organizasyonlar yapılabilir çok ta güzel olur aslında
ama zannetmiyorum arkadaşların katılımın olacağını
çünkü bt öğretmenlerinde inanılmaz bir durgunluk ve suskunluk hakim

durgunluğu ve suskunluğu kaldırmak için bu organizasyonlar zaten hocam..

wertyu6' Alıntı:
bölgesel olarak organizasyonlar yapılabilir çok ta güzel olur aslında
ama zannetmiyorum arkadaşların katılımın olacağını
çünkü bt öğretmenlerinde inanılmaz bir durgunluk ve suskunluk hakim

Hocam Mayıs Dedik zaten.... Konuyu bir - iki hafta güncel tutmaya çalışırım. 4 kişi bulsam 1'de ben 5 ikide arkadaş aldıkmı...
alsana organizasyon... Resimleri bb.net'e yüklemek kalır.

bulamazsak... Bakarız başka bir çaresine.....

Bu ara organisazyon olarak aklıma gelenleri sıralayım...
1-) PES turnuvası.....
2-) Tavla Turnuvası....
3-) Kahvaltı (eşlerle olabilir)
4-) Fotoğraf turu kale - akdamar (Ben Fotoğrafa meraklıyım olabilir)
6-) Tabu turnuvası (Van'da bir yerde duymuştum)

Bu arada 4 garanti bilgisayar öğretmeni var. bu organisazyona katılacak olan..... (4 garanti olamayna var).... bb.net'ende katılım olur herhalde....

Hadi be gençler yok mu... Van'da görev yapan....
Yok mu tanışmak isteyen...

Gerek yok şu an Van Hizmetiçinde 146. Web Tasarım İçerik Geliştirme kursu var...65 Bilişimci burda...Gelirseniz görüşüzür....:))

Hepiniz Vanda mı görevlisiniz...

Bu arada Murat Hocaya selam Söyleyin... (Barış dersiniz.)

Re: Van'da BB.net üyeleri Buluşması Düzenleyelim mi?

güncel... Vanda kiler ses verin

Van hizmetiçi eğitimde 30 Bilişim Teknolojileri ve 35 Türk Edebiyatı öğretmeni eğitim alıyor düzeltmekte fayda var :)

ben van ercişteyim hocam , merkez de değilim ama ses vereyim :)

ben de vanda asker öğretmenim.

Bende Van'da çalışıyorum 3. senem :))

bende varım. 2 ay oldu vana geleli.benim için böyle bir organizasyon süper olur eğer gerçekleşebilirse :)

Evet Arkadaşlar... Metehan,prentice,doganksk, Bide ben 4 kişi olduk - Merkezde Bizden başka 3 arkadaş daha var organizasyon için fikir gün ve tarih belirleyelim.

doganksk erciş çok uzak değil katılırsın umarım...

Bu arada Van hizmet içinden katılırız diyorlarsa yapalım ama bu hafta sonu kursunuz bitmiyorsa ben yer mekan ve etkinlik hazırlamaya niyetliyim....

hocam ben merkezde değilim ama katılabilirim o haftasonu çok öenmli ve acil bir işim çıkmaz ise . Ben Özalp ilçesindeyim :9

ben ve eşim de van da bilişimciyiz eğer güzel bir organizasyon olursa katılabiliriz.

Dışardan eleman kabul ediyormusunuz. Yakında olsak bizde gelirdik... :)
Güzel bir etkinlik olacak gibi şimdiden iyi eğlenceler.

hasari hocam sizi özellikle ben davet ediyorum.. eğer gelme imkanınız olursa bekliyorum sizide.. ayrıca siz dışarıdan birii değilsinizki BBNET bir ailedir Van BBNET te BBNETin bir parçası olduğuna göre kimse dışarıda kalmamış oluyor :)

Metehan' Alıntı:
hasari hocam sizi özellikle ben davet ediyorum.. eğer gelme imkanınız olursa bekliyorum sizide.. ayrıca siz dışarıdan birii değilsinizki BBNET bir ailedir Van BBNET te BBNETin bir parçası olduğuna göre kimse dışarıda kalmamış oluyor :)
Metehan hocam çok tşkler söylemeniz yeter yakın olsa hakkaten gelirdim zaten vanı merak ediyordum kahvaltı salonlarınızı ve gölünüzü...etkinlik zamanınız belli olsun eğer banada uyarsa gelmeye çalışırım. :)

Hocam fırsatınız olursa kesinlikle bekliyorum. Güzel bir kahvaltı arkasından Akdamar gezisi sonra göl kenarında güzel bir mangal... Harika birgün olur...Mangaldan öncede İskelede tekne gezisi sopnra mangal olacak tabi :) Siz sanırım Kahramanmaraşta benim memleketimdesiniz hocam ?

Metehan' Alıntı:
Hocam fırsatınız olursa kesinlikle bekliyorum. Güzel bir kahvaltı arkasından Akdamar gezisi sonra göl kenarında güzel bir mangal... Harika birgün olur...Mangaldan öncede İskelede tekne gezisi sopnra mangal olacak tabi :) Siz sanırım Kahramanmaraşta benim memleketimdesiniz hocam ?
Kulağa çok güzel geliyor. Takviminiz belli olsun burdan haberleşiriz.
Buarada görev yerim Diyarbakır. :)

tamam hocam haberleşelim inşallah gelebiliriniz. Diyarbakır yakın buraya 7-8 satte gelirsiniz hocam bi planlansın organize edilsinde

Metehan hocam Özalp Çok uzak değil hatta özalptaki bazı hocalar Vanda kalıyor.....

Doruk hocam bende eşimle katılmayı düşünüyorum....

Metehan - Refleto*2 - Doruk*2- [hasari] - DoganKSK - prentice - can_can_ - Ve 2si garanti [4 bilisim öğretmeni daha)

Şimdiden hasari haric 12 kişiyiz.... eğer kabul ediyorsanız bi gün belirleyelim....

Hocam Bitlis Ağrı'dan Hakkariden Organizasyona katılan yok mu.... Büyük Bişi yapalım... :++: BBnet Doğu Konferansı

valla hocam bizde hanımla ne zamandır van'a gidelim diyorduk, bakalım 10 gün içinde arabayı alabilirsem bizde geliriz, hem gezmeye hem tanışmaya güzel olurdu. Batmandan misafir kabul ederseniz tabi :)

Hocam Batman Diyarbakır bekleriz bigün ayarlayalım çok uzak değil.... Bi kahvaltı yada yemek veya başka bir şey ayarlaya bilirz...

Bu ara ben bismil de 1 sene kaldım bayılırım Batmana güzeldir.

Bu hafta sonu olmaz Gün Önerisi bekliyorum....
Ben ilk önerimi yapayım 8 Mayıs Cumartesi

hocam biz 4 senedir batmandayız. vana kısmet olamadı bi türlü gitmek, otobüs saatleride ters, batman güzel de işte artık bu sene tayinle gideriz heralde. Siz takvimi ayarlarsanız, hafta sonu yada 19 mayıs haftası olursa seve seve katılırız.

15 Mayıs olabilir. Eğer Diyarbakır, Batman'da yada çevre illerden bana katılacak olan olursa araba var arabayla gidebiliriz yoksa otobüsle gideriz. Tabi bir aksilik olmazsa ve 15 mayıs kabul edilirse... :)

Geri