ve 2014 Hizmetiçi Eğitimler Açıklanmış...

Kodla Büyü
mahalli de il milli eğitim, merkezi de öğretmen yetiştirme genel müdürlüğü seçilmeli

Başvuru işlemlerine bir türlü açamadım ya. Tıklıyorum ekrana gelmiyor. Aynı şekilde izin işlemlerine de tıklayamıyorum mebbiste o da açılmıyor. O alt menüde bir problem mi oluştu acaba

şu an başvuru yapılıyor merkezi de eylül ayında kurs var biraz diğer aylarda neredeyse hiç yok

ya sanki 3 aylık kurlar açılmış sadece marttan sonraki kursları göremiyoruz..
acaba 3 er aylık dilimler halinde mi açacaklar?

ofkar' Alıntı:
şu an başvuru yapılıyor merkezi de eylül ayında kurs var biraz diğer aylarda neredeyse hiç yok

Ben Başvuramıyorum merkezide hocam şubat ayında fatih projesi kursu var ama soldaki kalsör simgesine tıklayınca hiçbirşey olmuyor boşa tıklamış gibi oluyorum neden olabilir ?

ymanav' Alıntı:
Başvuru işlemlerine bir türlü açamadım ya. Tıklıyorum ekrana gelmiyor. Aynı şekilde izin işlemlerine de tıklayamıyorum mebbiste o da açılmıyor. O alt menüde bir problem mi oluştu acaba

chrome kullanma mebbis için

ofkar' Alıntı:

16 adet kurs açılmış. enson ağustos ta var görünüyor. eylül de hiç yok.eksik mi görünüyor bende acaba?

arkadaşlar özür dilerim kurslar ağustos ta görünüyor yanlışlıkla eylül demişim

şubattaki hizmetiçi eğitimlerin başvuru süresi bitmiş :?
saçmalık. zaten yeni yayınladır listeyi :-1:

Arkadaşlar ,
Bulunduğumuz bölgede , öğretmenlere Etkileşimli Tahta kursu verebilmek için bizim her hangi bir kurs almamız gerekli mi,
Gerekliyse hangi faaliyeti seçmeliyiz acaba .

Ona göre ilk fırsatta başvurumuzu yapalım şimdiden :)

ymanav' Alıntı:
chrome kullanıyorsanız ondandır.
İE en iyisidir İE11 i uyumluluk modunda çalıştırın.

uysal_rockci' Alıntı:
Arkadaşlar ,
Bulunduğumuz bölgede , öğretmenlere Etkileşimli Tahta kursu verebilmek için bizim her hangi bir kurs almamız gerekli mi,

Hocam Merkezi Hizmetiçi Eğitimden Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanım Kursunu almak zorundasınız

bu kurslarda yol kalacak yer nasıl hallediyosunuz? ve ücret ödeniyormu kurslar için?

ortaokulda çalışan bilişim teknolojileri öğretmenlerinin başvurabileceği seminer yok mu hiç bana mı öyle geldi

uysal_rockci' Alıntı:
Arkadaşlar ,

Fatih projesi teknoloji kullanımı kursuna katılman gerek hocam

Ben ne seçersem seçeyim 1 tane bile kurs bulamıyor. Aramayı her kombinasyonla denedim halbuki :(

Ben böyle bir sayfayı yapanın .....
Hiç mi beyin taşımıyorsun,güya kolaylaştırmaya çalışmışlar..bir sürü kombinasyon deniyorsun..
Kullanışlılık berbat..Tasarımcı körlüğü var.
Herkesi kendileri gibi kurs bulmada uzman zannediyorlar sanırım.
MEBBIS'ciler lafım size..

Geri