ve 2014 Hizmetiçi Eğitimler Açıklanmış...

Kodla Büyü
Pardon arkadaşlar 2013 yılını listeliyormuşum :oops: Madem konuyu açtık önerisi olan,getirisi olacağını düşündüğünüz kurs var mı?

Bu yılki hizmetiçi eğitimlerin bazılarının geçen yıl kurulumu yapılmaya başlanan 110 Uzaktan Hizmetiçi Eğitim Merkezlerin de verilmesi güzel bir gelişme.

"Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde görevli öğretmenler" den kasıt kim arkadaşlar...Bir çok kursa bu şartı koymuslar da!!! Secsek ve cıksa sonucta sorun olur mu acaba?

"Genel Müdürlüğe bağlı kurumlardaki meslek öğretmenleri" kimler oluyor...Bu koşulları bilen bir arkadas varsa acıklayabilir mi acaba!!!

sancaktepe' Alıntı:
"Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde görevli öğretmenler" den kasıt kim arkadaşlar...Bir çok kursa bu şartı koymuslar da!!! Secsek ve cıksa sonucta sorun olur mu acaba?
genel müdürlük merkezinde çalışan öğretmenler. okullarda değil.

sancaktepe' Alıntı:
"Genel Müdürlüğe bağlı kurumlardaki meslek öğretmenleri" kimler oluyor...Bu koşulları bilen bir arkadas varsa acıklayabilir mi acaba!!!
hangi genel müdürlük yazıyorsa o genel müdürlüğün okullarındaki meslek dersi öğretmenleri. Mesela mesleki ve teknik eğitim genel müdürlüğü ise meslek liselerinde meslek dersi veren öğretmenler demek sadece.

aynenbadi' Alıntı:
çıkarsa gitmek zorundamıyız arkadaşlar?
hizmetiçi eğitim kişinin kendi isteğiyle yaptığı tercih neticesinde seçilirse gideceği eğitim faaliyetidir. Bir faaliyete çoğu zaman kapasitenin 4-5 katı kişi başvurduğu için seçilmiş olmak gerçekten ciddi bir şans gerektirir. Bu nedenle gitmeyi düşünmediğiniz bir faaliyete başvurmayınız.

omd' Alıntı:
sancaktepe' Alıntı:
hangi genel müdürlük yazıyorsa o genel müdürlüğün okullarındaki meslek dersi öğretmenleri. Mesela mesleki ve teknik eğitim genel müdürlüğü ise meslek liselerinde meslek dersi veren öğretmenler demek sadece.

herhangi bir genel müdürlük belirtilmemiş..Bir de arkadaslar basvurusu 2 gun sonra bitecek olan kontenjanı 100 oldugu halde 20-30 basvurusu olan egıtımler var..Basvursak ne olur acaba..Zaten dolmayacagı kesin...Yarısı bile dolmayacak eminim

sancaktepe' Alıntı:
omd' Alıntı:
sancaktepe' Alıntı:

herhangi bir genel müdürlük belirtilmemiş..Bir de arkadaslar basvurusu 2 gun sonra bitecek olan kontenjanı 100 oldugu halde 20-30 basvurusu olan egıtımler var..Basvursak ne olur acaba..Zaten dolmayacagı kesin...Yarısı bile dolmayacak eminim

Hangi kurs hocam o?

omd' Alıntı:
sancaktepe' Alıntı:
omd' Alıntı:
sancaktepe' Alıntı:

Hangi kurs hocam o?

Mesela....2014000003 ve 2014000007 .... Bu ikinci eğitime 100 kişi alınacak 12 basvuru olmus... Genel müdürlüğe baglı demiş ama hangi genel mudurluk acaba?

mesela... 2014000001.... bu kursa katılmak lazım ama "Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde görevli öğretmenler" diye bir ibare var...

sancaktepe' Alıntı:
mesela... 2014000001.... bu kursa katılmak lazım ama "Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünde görevli öğretmenler" diye bir ibare var...
yegitektekiler alınıyor hocam. kursiyerler hazırdır zaten.

modüler eğitim de meslek liseleri için.

biltek2007' Alıntı:
öğretmenlik ve girişimcilik eğitimleri ne olaki?

Aynen?Nedir bu kurs bir yana kontenjanları cok yuksek ama basvuruları az..Kosul uymuyor bize...Bu seneki mevzuyu anlamıs degılım valla..

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz,kalacak yer ve yolluk durumunu nasıl hesaplayacaklar?
yoksa cebimizden çıkacaksa ben başvuru yapamayacam.. :?

aynenbadi' Alıntı:
arkadaşlar yardımcı olurmusunuz,kalacak yer ve yolluk durumunu nasıl hesaplayacaklar?
yolluk evinizden hizmetiçi eğitim enstitüsüne gidene kadar aradaki tüm taksi ve otobüs harcamalarınız. Bilet göstermenize gerek yok. Standart fiyatlar üzerinden hesaplanıyor zaten. Kalacak yer de Ankara haricinde hizmetiçi enstitüsünde kalınıyor çoğunlukla. Ankarada da başkent öğretmenevi vb. Ayrıca kurs süresince günlük yevmiye alınıyor. Devam eden dersiniz, göreviniz vb varsa ekdersini de kesilmeden alıyorsunuz.

biltek2007' Alıntı:
sancaktepe' Alıntı:
yegitektekiler alınıyor hocam. kursiyerler hazırdır zaten.

modüler eğitim de meslek liseleri için.

iyi de hocam ozaman ne diye sisteme koyuyorlar ki...Yeğitekte kaç tane çalışan vardır bilmiyorum ama bi dünya kurs acılmıs...Kontenjamları da sağlam baya..Bu işte bir yanlışlık var bence.

omd' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
yolluk evinizden hizmetiçi eğitim enstitüsüne gidene kadar aradaki tüm taksi ve otobüs harcamalarınız. Bilet göstermenize gerek yok. Standart fiyatlar üzerinden hesaplanıyor zaten. Kalacak yer de Ankara haricinde hizmetiçi enstitüsünde kalınıyor çoğunlukla. Ankarada da başkent öğretmenevi vb. Ayrıca kurs süresince günlük yevmiye alınıyor. Devam eden dersiniz, göreviniz vb varsa ekdersini de kesilmeden alıyorsunuz.
tşk hocam.. anladığım kadarıyla görev yaptığım yere göre hesaplanacak yolluk

aynenbadi' Alıntı:
aynı tarihte 2 ayrı şehirde aynı kursa başvurdum,ikiside çıkarsa ne olacak şimdi:)
şansını fazla zorluyorsun hocam :D İkisi de çıkacak öyle mi :D Daha önce hiç hizmetiçi eğitime başvurmadın anlaşılan :)

Eğitimde FATİH Projesi (Teknoloji Kullanımı) Kursu alan BTR Fatih Projesi Eğitmeni olabiliyor mu arkadaşlar?

Geri