Ve Crysis 3 düştü...

Kodla Büyü
Düşeli çok oldu...manyak bir oyun olacak heyecanla bekliyoruz.
Bunun ilacı da düşmüş. :eek:

aslında satın almak lazım. türk oyun yapımcılarına destek amaçlı. bende indirdim ama içimden üzüldüm biraz :cry:

Güzel bir tor.ent linki bulamadım bunun için.
Yıllardır makine kaldırmıyo diye oyun oynamazdım şimdi yeni nesil oyunlara yetişemiyorum :)
İlacıyla birlikte güzel seedli bir bağlantımız varsa pm alabilirim.
Teşekkürler şimdiden

Evet iki gün önce düştü ben dün indirdim :) ama hanüz kurmadım bakalım trailerı gibi güzel mi? superpaylas.org adresinde var.

jowood' Alıntı:
türkçe mi bu paylaşılan acaba..

türkçe olup olmadığı konusunda emin değilim, büyük ihtimal değildir. Ancak dil paketi yayınlanır en kötü türkçeye çevrilir sonradan...

bu oyunu en düşük hangi sistem kaldırır mesela benim kaldırır mı özellikler şu

Quad core 8300 işlemci
4gb Ram
Asus p5p4 anakart (ddr3)
asus eah 4670 ekran kartı(1 gb 128 bit)
asus vento 400w kasa
500 gb hdd sata
dvd-rw

red faction armegeddon u en düşük ayarda rahat oynuyorum ama crysis beni düşündürüyor. 2 yi bile denemedim daha

bu arada korsana hayır... crysis de olsa başkada olsa 60 yakın oyunum var hepsi orjinal fiyatı düştüğü zaman alıyorum mesela call of duty modern 2 yi 20 tl ye almıştım aral game ve mavishop u takip edebilirsiniz birde bimeks

Oyunda ok süper olmuş. Ben oynamaya başladım.
Oyun Türkçe, türkçeleştirmek için şunu yapın.
İnstaller/game/l10n/tr_TR klasörünü açın.İçindeki system dosyasını ana klasöre atın. :D

2. bölümden sonra crash alıyormuş insanlar.
İndiriyoruz bakalım ama sanırım fix bekliyeceğiz :)

Ben de PS3 var. Crysis 2 vardı. Fiyatı düşünce Crysis 3 alacağım inşaallah...

2.Bölümden sonra oyun kilitlenip kalıyor sanırım biraz daha bekleyeceğiz. :(

hasari' Alıntı:
İnstaller/game/l10n/tr_TR klasörünü açın.İçindeki system dosyasını ana klasöre atın. :D
neyse oyun bozukmuş sonraya erteledim ben :D düzelince haber edin :D

omd' Alıntı:
hasari' Alıntı:
neyse oyun bozukmuş sonraya erteledim ben :D düzelince haber edin :D
Çözüm geldi. :mrgreen:

oyunun menüsündeyken consolu açın é esc tuşunun altında hemen... büyük harflerle MAP CANYON yazın enter a basın bekleyin

Karne dönemi oyunlarda güzel kampanya yapıyorlar, ben FM2013 aldım 29 TL'ye. Oyun Fiyatları böyle olsa çoğu kişi orjinal alabilir...

bende indirdim şimdi de bu oyun benim bilgisayarı patlatır :?

Kimse boşuna indirmesin Eğer ekran kartınız Direct X 11 DESTEKLEMİYORSA VE DEĞİLSE OYUNU ASLA OYNAYAMAYACAKSINIZ SİZDE BENİM GİBİ TUZAĞA DÜŞMEYİN OYUNU 90 TL YE VATAN COMPUTERDEN ALDIM YÜKLEDİM BİDE NE GÖREYİM EKRAN KARTINIZ DİRECT X 11 UYUMLU OLMASI GEREKİYOR HTASI ŞİMDİ GİDİP 2. EL EKRAN KARTI ALMAM GEREKİYOR MİNİMUM ATI RADEON HD 5770 DESTEKLİYOR GİDİP ONDAN ALACAM. :-1:

almışken daha iyi bir ekran kartı al, zira oyun zorluyor bilgisayarı. Bende i5 işlemci, hd6370 2 gb ekran kartı, 8gb ram ve ssd var ancak oyunda özellikleri kısmak zorunda kalıyorum...

İlla adama para harcatacaklar gidip kuracam 5binlik masaüstü o olacak sonunda... :x

Beyler grafikler çok fazla ve kaliteli hazırlanmış bu sebeple kasması normal yapabileceğiniz şey şimdilik biraz özellikleri kısmak.
Bende GT635M 2 GB ekran kartı var başta en iyi grafikleri seçtim baktım biraz kasma var bende ayarları normale aldım. :)

oyun şu anda vatan da 90 tl..bir ortak bulursam alacam ya da burdan orijinalini alan varsa ortak olabilirim:)

Geri